Wideo robi wrażenie
Źródło: FOT. P. ADAMS SCHWERTRANSPORTE)

Dla tej ekipy transport elementu wiatraka to pikuś. Ta operacja drogowa robi ogromne wrażenie - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
14 Stycznia 2021

Poniższe nagranie robi gigantyczne wrażenie. Operacja transportu skrzydła wiatraka jest bardzo skomplikowana, by nie powiedzieć trudna. Jednak dla pewnej ekipy, wykonywanie takiej pracy to czysta przyjemność. Nagranie z transportu dosłownie odbiera mowę.

Wideo z tego transportu jest po prostu wyjątkowe. Ta ekipa zna się na rzeczy.

Przewiezienie wysokogabarytowych towarów nie jest takie proste i szybkie. Wie o tym każdy z nas. Transport ogromnego skrzydła od wiatraka też nie należy do rzeczy najprostszych.

Operacja wymaga odpowiedniego przygotowania, koncentracji oraz umiejętności. Jak udowadnia poniższe nagranie, ta ekipa ma wszystkie pożądane cechy.

Przewiezienie tak dużego ładunku odbyło się bez zbędnego paraliżu ruchu drogowego oraz przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Za całą akcje, odpowiedzialni byli logistycy z luksemburskiego przedsiębiorstwa P. Adams Schwertransporte. Udowodnili oni, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Śmierć spotkała go podczas pracy. Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez ciężarówkę - WideoŚmierć spotkała go podczas pracy. Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez ciężarówkę - WideoCzytaj dalej

Wideo z transportu skrzydła wiatraka podbija internet. Cała operacja była po prostu spektakularna.

67-metrowe skrzydło zostało przetransportowane w taki sposób, że nie powodowało żadnych utrudnień w ruchu drogowym. Finalnie zostało ono ustawione pod kątem, tak aby znajdowała się kilkadziesiąt metrów na jezdnią.

Oczywiście transport w ten specyficzny sposób rodzi pewne komplikacje. Kierowca musiał zwracać szczególną uwagę na linie wysokiego napięcia oraz drzewa. Trasa przejazdu musiała zostać zaplanowana w taki sposób, by nie zawierała ona żadnego wiaduktu.

Ostatecznie współpraca drużynowa spowodowała, że cała akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Nagranie jest po prostu spektakularne.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł