ZDrogi.pl > Na drogach > Tragiczny wypadek w Małopolsce. Z osobowego BMW praktycznie nic nie zostało
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:06

Tragiczny wypadek w Małopolsce. Z osobowego BMW praktycznie nic nie zostało

OSP Tęgoborze
OSP Tęgoborze

Przerażający incydent na jednej z dróg województwa małopolskiego. Osobowe BMW zostało zmiażdżone w zderzeniu z samochodem ciężarowym. Niestety, ale życia pasażera niemieckiej osobówki nie udało się uratować.

Chwila nieuwagi, a także niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze mogą mieć fatalne konsekwencje.

Niestety, ale w dobitny sposób świadczy o tym poniższy incydent, do którego doszło we wtorek 7 grudnia na drodze krajowej numer 75 w Tęgoborzy (woj. małopolskie).

Około godziny 8.50 na trasie Nowy Sącz – Brzesko zderzyły się samochód osobowy oraz ciężarówka.

Niestety, ale w wyniku uderzenia zginął pasażer BMW. Jego życia nie udało się uratować pomimo podjęcia akcji reanimacyjnej.

Kierowca z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do placówki medycznej w Nowym Sączu. Trwa walka o jego życie. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznik szpitala, Agnieszkę Zelek-Rachtan, mężczyzna trafił na blok operacyjny.

Droga w miejscu tragedii była całkowicie zablokowana przez ponad trzy godziny. W tym czasie dla samochodów osobowych wyznaczono objazd przez Rożnów.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Nowysącz.naszemiasto.pl