ZDrogi.pl > Na drogach > Tragedia w Wielkopolsce. Samochód wbił się w drzewo. Nie żyje pasażer
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Tragedia w Wielkopolsce. Samochód wbił się w drzewo. Nie żyje pasażer

KPP Międzychód
KPP Międzychód

Tragedia na jednej z dróg województwa wielkopolskiego. Samochód wypadł z drogi, po czym z wielką siłą uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, ale pasażer nie zdołał przeżyć tego zdarzenia.

Do przerażającego incydentu doszło w środę 8 grudnia na trasie Kwilcz – Kurnatowice w woj. wielkopolskim. Lokalne służby zostały o nim poinformowane w godzinach popołudniowych, tuż przed godziną 16.00.

Osoba zgłaszająca poinformowała służby, że samochód z wielką siłą wbił w drzewo. W wyniku uderzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

Na miejsce bardzo szybko zadysponowano służby ratunkowe.

Miejscowa policja ustaliła, że osobówka wypadła z drogi na jednym z zakrętów, po czym roztrzaskała się na przydrożnym drzewie.

>

Wiadomo, że w chwili zdarzenia pojazdem podróżowały dwie osoby, kobieta oraz mężczyzna.

 Na skutek rozległych obrażeń ciała, lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. Z kolei kobieta, która prowadziła pojazdem z obrażeniami została odwieziona do szpitala.

- Dzisiaj, po godzinie 15.30 na drodze prowadzącej z Kwilcza do Kurnatowic doszło do śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Hyundai nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku zdarzenia pasażer poniósł śmierć. Kierująca została przewieziona do szpitala - poinformowała oficer prasowa KPP Międzychód Justyna Rybczyńska.

Lokale służby będą ustalać szczegółowe okoliczności tego przerażającego zdarzenia.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: KPP Międzychód.

Powiązane