ZDrogi.pl > Na drogach > To był nietypowy pościg. Policjant skorzystał z dobroci kierowcy - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

To był nietypowy pościg. Policjant skorzystał z dobroci kierowcy - Wideo

Viral Hog
Viral Hog

Do sceny rodem z filmu akcji doszło na jednej z dróg Florydy. Pewien policjant próbował w nietypowy sposób schwytać uciekającego podejrzanego. Świadkowie zdarzenia byli w ogromnym szoku.

Sytuację, która śmiało mogła aspirować do umieszczenia w filmie akcji, została uchwycona przez kobietę, która stała w okazałym korku na jednej z dróg na Florydzie.

Nagranie z całą pewnością może być określone mianem szalonego. Podejrzany omijający ciąg pojazdów, a także policjant, który zdecydował się na pościg na piechotę.

Funkcjonariusz, który w bezmyślny, aczkolwiek heroiczny sposób wykonywał swoje obowiązki, wyglądał na nieco zdyszanego.

Gdy wydawało się, że odległość dzieląca policjanta od uciekiniera jest zbyt duża i należy odpuścić sobie pościg, sytuacja zmieniła się o 180 stopni.

Na materiale wideo dokładnie widać, że pewien kierujący pickupem stanął na poboczu drogi i zaoferował swoją pomoc. Zakomunikował policjantowi, aby ten wskoczył na tył jego ciężarówki.

Mundurowy bez wahania skorzystał z propozycji.

Uczynny obywatel szybko, aczkolwiek bezpiecznie podjeżdża w kierunku podejrzanego, który widząc, co się dzieje, postanowił zbiec w dół na trawiasty teren.

Na materiale wideo widać, jak policjant wyskoczył z pickupa, a następnie rzucił się w pościg za podejrzanym.

Według świadków zdarzenia ostatecznie został on zatrzymany przez policję. Wiele wskazuje, że spory wkład w końcowy efekt miał pomocny kierowca.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Powiązane