ZDrogi.pl > Motorsport > „Super Jazda” jest kobietą? Gwiazda Team-u X i była Miss Polski dają popis na torze wyścigowym.
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 12.06.2022 02:02

„Super Jazda” jest kobietą? Gwiazda Team-u X i była Miss Polski dają popis na torze wyścigowym.

Gwiazda Team-u X i była Miss Polski dają popis
Materiały Partnera

Jest już trzeci odcinek „Super Jazdy” od zakładów bukmacherskich Superbet, a w nim potężna dawka motoryzacyjnych emocji od byłej Miss Polski Marceliny Zawadzkiej i liderki projektu TeamX Natalii Karczmarczyk, znanej internautom jako „Natsu”. Obie Panie kipiały pozytywną energią i zaprezentowały się świetnie na tle Panów, którzy wysoko postawili poprzeczkę w poprzednich dwóch odcinkach.

Rywalizacja kobiet w formacie rozrywkowo – motoryzacyjnym „Super Jazda” okazała się nie tylko ciekawostką i pojedynkiem dwóch popularnych influencerek. Panie z wielką determinacją i powodzeniem nawiązały do wyników „Dużego w Maluchu” i „Qeska”, a w jednej z konkurencji Zawadzka wykręciła wynik niewiele gorszy od samego Adama Kornackiego!

Pełny gaz byłej Miss Polski w Mitsubishi Lancer Evo

Warto sprawdzić trzeci odcinek, żeby zobaczyć także ile pachołków Panie strąciły pokonując slalom w Fiacie 126p oraz jak poradziły sobie z wymianą koła w „Cwaniaku”, czyli Mini skonstruowanym przez Grzegorza Dudę. Zdradzimy tylko, że poszło im nadspodziewanie dobrze. O ile wynik Zawadzkiej nie musi dziwić, ponieważ jest ona fanką motoryzacji i ma nawet doświadczenia rajdowe w ciężarówkach, to „Natsu” sprawiła miłą niespodziankę i także zdołała w jednej z konkurencji pokonać rywala z drugiego odcinka.

Trzecia część, to także jedna z ostatnich szans, aby wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest spotkanie ze zwycięzcą (a może zwyciężczynią?) formatu. Wystarczy pod najnowszym odcinkiem napisać komentarz z odpowiedzią na pytanie "Który z samochodów biorących udział w "Super Jeździe" podoba Ci się najbardziej i dlaczego?”.

W artykule o drugim odcinku „Super Jazdy” informowaliśmy również, że wygrać można także znanego z TVN Turbo i „Super Jazdy” Mini Coopera. W poprzedniej serii „Super Game Jackpot” nikomu się to nie udało, więc nadal może się to udać Tobie! Wzrosła pula nagród w tej grze i obecnie jest to poza Mini, aż 175 000 złotych (regulamin)!

>

Zakłady bukmacherskie Superbet, to legalna w Polsce, międzynarodowa marka. Oferuje rozwiązania dzięki którym rozrywka wokół zakładów sportowych może być prosta i darmowa. Superbet jest w Polsce liderem w udostępnianiu użytkownikom darmowych streamingów z wydarzeń sportowych oraz gier free to play. Dostępne są one zarówno na stronie www.superbet.pl, jak i w aplikacjach mobilnych Superbet.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Przeczytaj także: Graj za darmo o Super Mini

Materiał zewnętrzny

KOMUNIKAT O KONSEKWENCJACH UDZIAŁU W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

KOMUNIKAT O RYZYKU ZWIĄZANYM Z UCZESTNICTWEM W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich: nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę; nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze; zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami; nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy; grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Tagi: