ZDrogi.pl > Motorsport > Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 16.06.2022 02:02

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!
Materiały Partnera

W drugim odcinku formatu rozrywkowo-motoryzacyjnego „Super Jazda” ogłoszono, że za dokładnie 0 złotych, można zostać posiadaczem prawie 200-konnego Mini skonstruowanego przez Grzegorza Dudę. Wystarczy odrobina pojęcia o piłce nożnej, szczypta zainteresowania motoryzacją i fura szczęścia. Głównym motywem odcinka była jednak rywalizacja „Dużego w Maluchu” i „Qeska” na torze w Słomczynie.

Zdecydowanym faworytem pojedynku filmowych twórców był Filip Nowobilski - fan motoryzacji i właściciel najpopularniejszego w Polsce Fiata 126p. Jego rywal, Kacper Misztal nie ma tyle wspólnego z motoryzacją, a swoje produkcje poświęca piłce nożnej. Posiadacz kanału z blisko 350 tysiącami futbolowych subskrybentów podszedł jednak do zmagań ambitnie i wygrał jedną z konkurencji! Ośmieszył „Dużego” na jego własnym podwórku, pokonując sprawniej slalom złotym Fiatem 126p? Czy może szybciej od rywala zmienił koło w „Cwaniaku”?

Sprawdzisz to w drugim odcinku „Super Jazdy”:

Jeśli w ogóle Cię to czytelniku nie interesuje (mimo że jest całkiem zabawne!), a Twoim celem numer 1 jest wygranie blisko 200-konnej, błękitnej bestii, to informacje na ten temat także znajdziesz w filmie. Warto jednak dodać, że utrzymanie takiej maszyny może trochę kosztować. To nic, ponieważ poza „Cwaniakiem” do zgarnięcia jest pula 150 000 złotych w gotówce (regulamin). Wszystko to dzięki zakładom bukmacherskim Superbet, które są pomysłodawcą i sponsorem „Super Jazdy” oraz całkowicie darmowej gry „Super Game Jackpot”, dostępnej na superbet.pl i w aplikacji mobilnej bukmachera.

>

Kogo zobaczymy w kolejnych odcinkach „Super Jazdy”?

Jerzy Dudek – Jeden z najpopularniejszych bramkarzy w historii Reprezentacji Polski, zwycięzca Ligi Mistrzów w barwach Liverpoolu oraz ambasador Superbet. Jurek jest wielkim miłośnikiem motoryzacji i ma za sobą pierwsze doświadczenia na torach wyścigowych. Czyżby faworyt?

Natalia „Natsu” Kaczmarczyk – Team X i ponad 1 300 000 obserwujących na Instagramie mówią same za siebie. Nie jest jej straszna walka w formule MMA, więc nie wymięknie także przed odkręceniem i przykręceniem koła. Kasa jaką zarobiła w social mediach prawdopodobnie nie zmieści się w „Maluchu” Filipa.

Marcelina Zawadzka – Miss Polonia 2011, prezenterka TV i uczestniczka „Tańca z gwiazdami”. Niech Was to jednak nie zmyli! Marcelina jest również zaangażowana w motosport, uwielbia motocykle i wzięła udział w Africa Eco Race trasą Dakaru! Będzie gorąco.

Zakłady bukmacherskie Superbet, to legalna w Polsce, międzynarodowa marka. Oferuje rozwiązania dzięki którym rozrywka wokół zakładów sportowych może być prosta i darmowa. Superbet jest w Polsce liderem w udostępnianiu użytkownikom darmowych streamingów z wydarzeń sportowych oraz gier free to play. Dostępne są one zarówno na stronie www.superbet.pl, jak i w aplikacjach mobilnych Superbet.

Przeczytaj także: Adam Kornacki rywalizuje z influencerami

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Tekst zewnętrzny

KOMUNIKAT O KONSEKWENCJACH UDZIAŁU W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

KOMUNIKAT O RYZYKU ZWIĄZANYM Z UCZESTNICTWEM W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich: nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę; nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze; zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami; nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy; grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Tagi: