ZDrogi.pl > Na drogach > Stracił życie, jadąc na służbę. Młody policjant zginął w koszmarnych okolicznościach
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:03

Stracił życie, jadąc na służbę. Młody policjant zginął w koszmarnych okolicznościach

KPP Namysłów
KPP Namysłów

Do niewyobrażalnej tragedii doszło na jednej z dróg województwa opolskiego. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Jak się okazało, kierującym jednośladem był 39-letni policjant, który jechał na służbę. Niestety, ale nie miał szans na przeżycie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek 30 września na trasie Pokój – Jagienna w województwie opolskim. Tuż po godzinie 14.00 miejscowe służby zostały poinformowane o zderzeniu samochodu osobowego oraz motocykla, które miało miejsce na terenie powiatu namysłowskiego.

Według wstępnych ustaleń, 39-letni motocyklista z impetem zderzył się z osobówką marki Kia, którą kierował 75-letni kierowca.

>

Niestety, ale mężczyzna kierujący jednośladem nie miał szans na przeżycie tego wypadku.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Jak się później okazało, ofiarą jest mł. asp. Bogusz Karaban z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. W momencie wypadku jechał na służbę.

Jak informują jego koledzy z KPP Namysłów, mężczyzna zostawił żonę oraz dwójkę dzieci.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi – mł. asp. Bogusza Karabana z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. Policjant zginął tragicznie w wypadku drogowym, gdy jechał na służbę. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk. - przekazała opolska policja.

Szczegółowe okoliczności, jak i przyczyny tego przerażającego incydentu są ustalane przez miejscową policję. Ich praca będzie nadzorowana przez prokuratora.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: KPP Namysłów