ZDrogi.pl
Instagram

Instagram

Śmierć spotkała go podczas tankowania. Zmiażdżyła go rozpędzona osobówka - Wideo

26 Października 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

O tym, że o ludzkim życiu decydują nawet najmniejsze detale, wiadomo nie od dziś. Pewien mężczyzna stracił swoje życie w czasie tankowania paliwa. Przesądził kuriozalny błąd innego kierowcy.

Śmierć może spotkać nas w najmniej spodziewanym momencie. O tym fakcie w dobitny sposób świadczy poniższa sytuacja, która została zarejestrowana na jednej ze stacji paliw.

Na poniższym nagraniu widać mężczyznę, który tankuje samochód. Zazwyczaj jest to prosta, nieskomplikowana czynność, która w żaden sposób nie generuje jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. W tym konkretnym przypadku było zupełnie inaczej.

W pewnej chwili czynność tankowania została przerwana przez koszmarny incydent. O tragedii przesądził błąd innego kierowcy.

Zginął w ułamku sekundy.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

CZYTAJ DALEJ

Na materiale wideo bardzo dobrze widać, że w sportowego chevroleta z impetem uderza rozpędzony samochód osobowy. Siła uderzenia była tak duża, że auto dosłownie wystrzeliło w powietrze.

Niestety, ale drodze masywnego wozu stanął pechowy mężczyzna. Jak można się spodziewać, nie miał on żadnych szans na przeżycie, przez co zginał w strasznych okolicznościach.

Publikujemy poniższe nagranie ku przestrodze. Informujemy, że materiał jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób o mocnych nerwach.Fiat 126p jakiego nie znałeś. Poczciwy maluch miał wiele wcieleń. Oto najlepsze - Galeria

Slajd 1 z 11

Fiat 126p BIS - Wikipedia/Dawid Skwarczeński

Fiat 126p BIS

W 1985 roku przystąpiono do prac konstrukcyjnych nad głęboką modernizacją Polskiego Fiata 126p. Celem było zastosowanie silnika chłodzonego cieczą, zwiększenie bagażnika oraz zastosowanie nadwozia trzydrzwiowego. Samochód miał być przeznaczony przede wszystkim na eksport. Produkcja Fiata 126 BIS rozpoczęła się 23 kwietnia 1987 w zakładach FSM w Tychach i trwała do czasu uruchomienia w 1991 produkcji modelu Cinquecento.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Piotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Bezmyślny kierujący niemal potrącił pieszego. Świetna reakcja innego kierowcy

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietrzeźwy kierowca wjechał ciężarówką do rowu. Miał ponad 3 promile

Czytaj więcej >

Na drogach

Rozbił Audi A6 w wyniku poślizgu. Jego reakcja była zaskakująca

Czytaj więcej >

Na drogach

Nowe znaki drogowe na polskich ulicach. Zaciekawią jedną grupę kierowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Kolizja podczas kierowania ruchem przez policjanta. Prosty błąd kierowcy fiata

Czytaj więcej >
Policjantki próbowały wrobić kierowcę w mandat? Bulwersujące nagranie

Na drogach

Policjantki chciały wymusić mandat? Jedna z nich użyła fałszywego nazwiska

Czytaj więcej >