ZDrogi.pl > Na drogach > Prawdziwy Warszawiak zaparkował przy przejściu dla pieszych - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Prawdziwy Warszawiak zaparkował przy przejściu dla pieszych - Wideo

Prawdziwy Warszawiak zaparkował przy przejściu
YouTube: STOP CHAM

Uczulamy, że wideo zawiera sporą ilość słów powszechnie uznawanych za wulgarne.

Przepisy dotyczące ruchu drogowego mają jedną podstawową wadę - nie biorą pod uwagę statusu i pochodzenia kierowcy.

Jak powszechnie wiadomo, w stolicy „prawdziwy Warszawiak” może stanąć, gdziekolwiek zechce, a „słoiki” powinny zostawić auta u siebie na wsi i jeździć komunikacją.

Doskonale wie o tym „bohater” nagrania, który został przyłapany na parkowaniu w odległości poniżej 10 metrów od przejścia dla pieszych.

Autor starał się dość sensownie wyjaśnić zagrożenie wynikające z tak pozostawionego pojazdu, ale nie był „prawdziwym Warszawiakiem”, więc nie miał racji. Bohater nagrania szybko zmienił ton, gdy zwrócono mu uwagę.

Na popularnym kanale „Stop Cham” pojawiło się nagranie prezentujące mężczyznę, który zaparkował auto w pobliżu przejścia dla pieszych.

Autor nagrania usłyszał dość długą wiązankę „ciepłych słów” z okazji zbliżających się świąt. Co sądzicie o zachowaniu „prawdziwego Warszawiaka"?

Zaimponował wam jego stoicki spokój, bogaty wokabularz, a może zrobiła na was jego „warszawskość"? Dajcie znać w komentarzach!

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: YouTube.com