Policja
Źródło: policja.pl

Nietypowa kontrola policji. Naprawiał samochód, może trafić do więzienia na 10 lat

Piotr DutkaPiotr Dutka
27 Sierpnia 2020

Policja z Ząbkowic Sląskich dokonała nietypowego zatrzymania. Pewien 37-latek postanowił samodzielnie naprawić swój samochód. Ta decyzja sprowadziła na niego poważne kłopoty i zadecydowała, że może trafić do więzienia. Kara jest bardzo wysoka, bo może sięgnąć 10 lat.

Policja dokonała nietypowego zatrzymania. Mężczyźnie grozi 10 lat. Naprawiał swój samochód w garażu.


Ta historia jest bardzo nietypowa. Policjanci z Ząbkowic Sląskich otrzymali nietypowe zgłoszenie. Ktoś postanowił poinformować służby o podejrzeniu oddania strzałów, w jednym z wrocławskich garaży. Na miejsce bardzo szybko wysłano aż dwa patrole wywiadowcze, ale na szczęście nie doszło do strzelaniny.

Powód był bardzo prosty. Pewien mężczyzna głośno walił w blachę, co z dalszej odległości imitowało dźwięk przypominający wystrzał z broni palnej.

Wideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowymWideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowymCzytaj dalej

Po zjawieniu się policji w danym miejscu sprawy szybko nabrały niespodziewany obrót. W naprawianym Saabie znaleziono woreczek z amfetaminą. Okazało się, że nie była to jedyna porcja. Łącznie w samochodzie i garażowych szafkach znaleziono ich kilka tysięcy!

Teraz domniemanemu dilerowi grozi bardzo surowa kara. Możliwe, że przez najbliższe 10 lat, pechowiec będzie oglądał świat zza krat.

Zobacz także:

1. Komary pogryzły ją na letnim obozie, teraz nie widzi. Ostrzega wszystkich przed niepozornym objawem

2. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?

3. Zamiast do Francji, ciężarówka zawiozła imigrantów w okolice Białej Podlaskiej

4. Wideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowym

6. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki

Następny artykuł