ZDrogi.pl > Na drogach > Pijany kierowca szalał na drodze. Świętował urodziny dziecka - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Pijany kierowca szalał na drodze. Świętował urodziny dziecka - Wideo

Policja Mazowiecka
KMP Radom

Granice kompletnej głupoty przekroczył pewien mężczyzna, który w brawurowy sposób poruszał się jedną z mazowieckich tras. Jak się okazało, świętował urodzenie dziecka. Nie był to jednak koniec jego przewinień.

Piraci drogowi to poważny problem publicznych dróg. Ich skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie może prowadzić do szeregu kuriozalnych, a co za tym idzie niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Taki stan rzeczy w dobitny sposób ukazuje antybohater poniższego nagrania. Jego szaleńcza jazda mogła zakończyć się znacznie gorzej.

Do nietypowego zdarzenia doszło w minioną sobotę w godzinach porannych. Policjanci siedleckiego Wydziału Ruchu Drogowego, wchodzący bezpośrednio w skład mazowieckiej grupy SPEED pełnili służbę na jednym z odcinków drogi K-2.

Podczas patrolu w miejscowości Zbuczyn ich uwagę zwrócił kierujący pojazdem marki Renault Megane, który jechał bardzo niebezpiecznie, łamiąc wiele przepisów ruchu drogowego.

Mundurowi postanowili szybko ukrócić jego brawurę.

Tuż po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna świętował narodziny swojego dziecka.

Policjanci postanowili poddać kierującego badaniu alkomatem. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. W jego organizmie znajdowało się 1,1 promila alkoholu.

Nie był to jednak koniec jego kłopotów.

W toku przeprowadzonych działań wyszło na jaw, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Aktualnie, bezmyślnemu zmotoryzowanemu grożą bardzo poważne konsekwencje finansowe, jak i karne.

W tym miejscu warto podkreślić, że jazda pod wpływem alkoholu to przejaw ogromnej nieodpowiedzialności! STOP Nietrzeźwym kierującym!

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: KMP Radom