ZDrogi.pl > Wideo > O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:05

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo

Kierowca audi nie zatrzymał się przed przejściem. Niemal potrącił dziewczynkę
YouTube: Limanowa.in

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Limanowej (woj. małopolskie) na ulicy Zygmunta Augusta. We wtorek 2 listopada jeden z kierowców nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i niemal potrącił przechodzącą przez nie dziewczynkę.

Do zdarzenia 2 listopada na ulicy Zygmunta Augusta w Limanowej na przejściu dla pieszych znajdującym się w okolicy przedszkola, żłobka i szkoły podstawowej. Całą sytuację zarejestrowała kamera zamontowana w jednym z pojazdów jadących od strony ulicy Żwirki i Wigury w kierunku Józefa Marka.

Na nagraniu widać dziewczynkę, która prawdopodobnie wracała ze szkoły. Przed przejściem dla pieszych zatrzymuje się pojazd autora nagrania, a piesza wchodzi na jezdnię. Niestety, nie spojrzała w drugą stronę, z której nadjeżdżało czerwone audi, wcześniej zasłonięte przez białe auto marki BMW.

Kierowca audi nie zatrzymał się przed przejściem i uderzył w trzymany przez dziewczynkę w ręku worek i pojechał dalej. Na nagraniu nie widać, aby dziewczynce coś się stało - udało jej się szybko przejść na drugą stronę.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: limanowa.in