ZDrogi.pl

YouTube: Limanowa.in

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Limanowej (woj. małopolskie) na ulicy Zygmunta Augusta. We wtorek 2 listopada jeden z kierowców nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i niemal potrącił przechodzącą przez nie dziewczynkę.

Do zdarzenia 2 listopada na ulicy Zygmunta Augusta w Limanowej na przejściu dla pieszych znajdującym się w okolicy przedszkola, żłobka i szkoły podstawowej. Całą sytuację zarejestrowała kamera zamontowana w jednym z pojazdów jadących od strony ulicy Żwirki i Wigury w kierunku Józefa Marka.

Na nagraniu widać dziewczynkę, która prawdopodobnie wracała ze szkoły. Przed przejściem dla pieszych zatrzymuje się pojazd autora nagrania, a piesza wchodzi na jezdnię. Niestety, nie spojrzała w drugą stronę, z której nadjeżdżało czerwone audi, wcześniej zasłonięte przez białe auto marki BMW.

Kierowca audi nie zatrzymał się przed przejściem i uderzył w trzymany przez dziewczynkę w ręku worek i pojechał dalej. Na nagraniu nie widać, aby dziewczynce coś się stało - udało jej się szybko przejść na drugą stronę.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na reda[email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: limanowa.in

Tagi:

Podobne artykuły

Wideo

Kierowca Bolta wyrzucił niewidomą z samochodu. Nie chciał podróżować z psem
Czytaj więcej >

Wideo

Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili
Czytaj więcej >

Wideo

W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha
Czytaj więcej >

Wideo

Policjanci z Bydgoszczy ukarali ośmiu kierowców. Wszystko dzięki dronowi - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]