ZDrogi.pl > Na drogach > Nieudolne próby driftu civiciem na festynie. Zamiast gumy, palił sprzęgło - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:41

Nieudolne próby driftu civiciem na festynie. Zamiast gumy, palił sprzęgło - Wideo

honda-civic-kalisz-2012
Youtube.com Rogal Rogowski

Honda Civic z racji na napędzaną przednią oś, nie jest odpowiednim autem do driftu. Pewnemu kierowcy to kompletnie nie przeszkadzało. Skończyło się na śmiechu widzów i złośliwych docinkach.

Niebieska Honda Civic wjechała na plac w trakcie festynu organizowanego w Kaliszu (woj. wielkopolskie). Kierowca bardzo chciał się popisać, więc zaczął wciskać gaz do dechy, kręcąc obrotami do odcięcia. Przy okazji dosyć nieudolnie próbował wprowadzić auto w poślizg.

Honda Civic na festynie w Kaliszu. Chciał się popisać, a tylko się ośmieszył

Efekt był oczywiście przekomiczny. Silnik buczał, jak na granicy wytrzymałości. Spod opon leciał dym, choć nie ma wątpliwości, że więcej niż spalonej gumy, było palonego sprzęgła. Zresztą konferansjer z mikrofonem skwitował to w krótkich słowach, w których stwierdził, że w civicu niebawem szykuje się wymiana sprzęgła.

To jednak nie zraziło kierującego niebieskim hatchbackiem. Wciąż niemiłosiernie zarzynał silnik, próbując nieudolnie wprowadzić auto w poślizg. Chciał zrobić wrażenie, a zamiast tego, wywołał tylko złośliwe spojrzenia i śmiech politowania.

Finał popisów Hondy Civic. Miał spalić gumę, a spalił się ze wstydu

Konferansjer wywołał prawdziwą salwę śmiechu, gdy rzucił "myślę, że już koledze podziękujemy, tak?". Na nieszczęście właściciela hondy, jego popisy zostały uwiecznione na nagraniu, a później zamieszczone w internecie.

Aż dziwne, że ten film nie dorobił się jeszcze równie kultowego statusu w polskim internecie co "krzychu, kadetem tera". Popisy na filmie są równie kuriozalne, co niektóre popisy młodych, "szybkich i wściekłych" kierowców.

Źródło: Youtube.com Rogal Rogowski

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Tagi: Honda