ZDrogi.pl

YouTube: Street Knowledge

Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny - Wideo

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Trudno wyobrazić sobie gorszą rzecz, którą można wyrządzić kierowcy w trakcie prowadzenia pojazdu. Zaciąganie hamulca ręcznego w trakcie jazdy, jak widać na załączonym obrazku, może zakończyć się fatalnie.

Jest to szczególnie, gdy kierowca nie jest na to przygotowany. Doskonale widzimy to na nagraniu, które podobno zarejestrowano na autostradzie w Meksyku, w okolicach miasta Cuernavaca. Nie musimy raczej dodawać, że podobnych wyczynów nie należy powtarzać.

Widzimy na nim volkswagena jettę, którego wyprzedzają motocykliści . Jeden z nich jest autorem nagrania, gdyż całe zajście zarejestrowała kamera zainstalowana na jego kasku. Mężczyzna wyprzedził niemieckiego sedana i nie miał zamiaru więcej zaprzątać sobie nim głowy.

Kobieta popełniła fatalny błąd. Mogła doprowadzić do tragedii

Gdy kierowcy jednośladów mijali auto osobowe, siedzący za jego kierownicą mężczyzna wpada na genialny pomysł, że „fajnie” byłoby się z nimi pościgać. Jak pomyślał, tak zrobił. Kierowca jetty wcisnął gaz do dechy. Gdy niebieski volkswagen próbuje dogonić jednego z motocyklistów, nagle dzieje się coś niespodziewanego. Dziewczyna kierowcy auta postanawia przerwać niebezpieczną „zabawę", która mogła doprowadzić do wypadku.

Tylko pasażerka volkswagena miała trochę rozsądku... tak byśmy napisali, gdyby nie metoda, którą wybrała do zakończenia wyścigu. Trudno nam zrozumieć, czym się kierowała, gdy sięgała do hamulca ręcznego.

Kobieta doprowadziła do groźnego wypadku. Mógł się skończyć fatalnie

Pasażerka auta pociągnęła za dźwignię hamulca ręcznego. Kierowca nie był kompletnie na to przygotowany i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wymyka się spod kontroli i uderza w barierkę, a następnie przewraca się na bok. Wypadek wyglądał na prawdę poważnie.

Nie wiemy, w jakim stanie byli pasażerowie volkswagena jetty po wypadku. W Internecie też ciężko znaleźć więcej informacji. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby „rozsądna” pasażerka nie miała zapiętych pasów.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Źródło: zDrogi.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Na drogach

Pędził BMW ponad 150 km/h. Chwilę później samochód odjechał na lawecie, a on stracił prawko
Czytaj więcej >

Na drogach

Na prostej drodze wpadł w poślizg Ferrari. Rozbił auto za milion złotych - Wideo
Czytaj więcej >

Na drogach

Osobówka była ciągnięta pod naczepą TIR-a. 19-latka miała sporego pecha
Czytaj więcej >

Na drogach

Samochody za niemal 5 milionów zostały zmiażdżone przez koparkę - Wideo
Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na S8. Policja zatrzymała sprawców. Mężczyźni byli nietrzeźwi
Czytaj więcej >

Na drogach

Poznaliśmy przyczynę śmierci 19-latki. Prokuratura podała wyniki sekcji.
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]