ZDrogi.pl
Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny. Doszło do groźnego wypadku.

YouTube: Street Knowledge

Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny - Wideo

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Trudno wyobrazić sobie gorszą rzecz, którą można wyrządzić kierowcy w trakcie prowadzenia pojazdu. Zaciąganie hamulca ręcznego w trakcie jazdy, jak widać na załączonym obrazku, może zakończyć się fatalnie.

Jest to szczególnie, gdy kierowca nie jest na to przygotowany. Doskonale widzimy to na nagraniu, które podobno zarejestrowano na autostradzie w Meksyku, w okolicach miasta Cuernavaca. Nie musimy raczej dodawać, że podobnych wyczynów nie należy powtarzać.

Widzimy na nim volkswagena jettę, którego wyprzedzają motocykliści. Jeden z nich jest autorem nagrania, gdyż całe zajście zarejestrowała kamera zainstalowana na jego kasku. Mężczyzna wyprzedził niemieckiego sedana i nie miał zamiaru więcej zaprzątać sobie nim głowy.

Kobieta popełniła fatalny błąd. Mogła doprowadzić do tragedii

Gdy kierowcy jednośladów mijali auto osobowe, siedzący za jego kierownicą mężczyzna wpada na genialny pomysł, że „fajnie” byłoby się z nimi pościgać. Jak pomyślał, tak zrobił. Kierowca jetty wcisnął gaz do dechy.

Gdy niebieski volkswagen próbuje dogonić jednego z motocyklistów, nagle dzieje się coś niespodziewanego. Dziewczyna kierowcy auta postanawia przerwać niebezpieczną „zabawę", która mogła doprowadzić do wypadku.

Tylko pasażerka volkswagena miała trochę rozsądku... tak byśmy napisali, gdyby nie metoda, którą wybrała do zakończenia wyścigu. Trudno nam zrozumieć, czym się kierowała, gdy sięgała do hamulca ręcznego.

BMW pościg grupy SPEED

Pędziła jak szalona nowym BMW. Grupa SPEED nie miała dla niej żadnej litości

CZYTAJ DALEJ

Kobieta doprowadziła do groźnego wypadku. Mógł się skończyć fatalnie

Pasażerka auta pociągnęła za dźwignię hamulca ręcznego. Kierowca nie był kompletnie na to przygotowany i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wymyka się spod kontroli i uderza w barierkę, a następnie przewraca się na bok. Wypadek wyglądał na prawdę poważnie.

Nie wiemy, w jakim stanie byli pasażerowie volkswagena jetty po wypadku. W Internecie też ciężko znaleźć więcej informacji. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby „rozsądna” pasażerka nie miała zapiętych pasów.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Źródło: zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Piotr SzczurowskiAutor

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Groźna sytuacja podczas przejażdżki motocyklem. Mężczyzna miał sporo szczęścia

Czytaj więcej >
Wypadek drogowców na S12. Dostawczak wjechał w auto

Na drogach

Poważne zderzenie na S12. Kierowca staranował pojazd drogowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Przerażające potrącenie rowerzysty. Jak się okazało był pod wpływem procentów

Czytaj więcej >

Na drogach

Policjant wybrał nietypowe miejsce na kontrolę. Kierowcy byli zaskoczeni

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietypowa kontrola drogowa. Pijany kierowca zasnął za kierownicą

Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Osobówka wbiła się w przystanek autobusowy

Czytaj więcej >