ZDrogi.pl > Na drogach > Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:41

Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny - Wideo

Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny.
YouTube: Street Knowledge

Trudno wyobrazić sobie gorszą rzecz, którą można wyrządzić kierowcy w trakcie prowadzenia pojazdu. Zaciąganie hamulca ręcznego w trakcie jazdy, jak widać na załączonym obrazku, może zakończyć się fatalnie.

Jest to szczególnie, gdy kierowca nie jest na to przygotowany. Doskonale widzimy to na nagraniu, które podobno zarejestrowano na autostradzie w Meksyku, w okolicach miasta Cuernavaca. Nie musimy raczej dodawać, że podobnych wyczynów nie należy powtarzać.

Widzimy na nim volkswagena jettę, którego wyprzedzają motocykliści. Jeden z nich jest autorem nagrania, gdyż całe zajście zarejestrowała kamera zainstalowana na jego kasku. Mężczyzna wyprzedził niemieckiego sedana i nie miał zamiaru więcej zaprzątać sobie nim głowy.

Kobieta popełniła fatalny błąd. Mogła doprowadzić do tragedii

Gdy kierowcy jednośladów mijali auto osobowe, siedzący za jego kierownicą mężczyzna wpada na genialny pomysł, że „fajnie” byłoby się z nimi pościgać. Jak pomyślał, tak zrobił. Kierowca jetty wcisnął gaz do dechy. Gdy niebieski volkswagen próbuje dogonić jednego z motocyklistów, nagle dzieje się coś niespodziewanego. Dziewczyna kierowcy auta postanawia przerwać niebezpieczną „zabawę", która mogła doprowadzić do wypadku.

Tylko pasażerka volkswagena miała trochę rozsądku... tak byśmy napisali, gdyby nie metoda, którą wybrała do zakończenia wyścigu. Trudno nam zrozumieć, czym się kierowała, gdy sięgała do hamulca ręcznego.

Kobieta doprowadziła do groźnego wypadku. Mógł się skończyć fatalnie

Pasażerka auta pociągnęła za dźwignię hamulca ręcznego. Kierowca nie był kompletnie na to przygotowany i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wymyka się spod kontroli i uderza w barierkę, a następnie przewraca się na bok. Wypadek wyglądał na prawdę poważnie.

Nie wiemy, w jakim stanie byli pasażerowie volkswagena jetty po wypadku. W Internecie też ciężko znaleźć więcej informacji. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby „rozsądna” pasażerka nie miała zapiętych pasów.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Źródło: zDrogi.pl

Powiązane