ZDrogi.pl > Na drogach > Niemal rozbili wynajęte Lamborghini. "Dziadek" w Toyocie Yaris pomylił zjazdy - wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:56

Niemal rozbili wynajęte Lamborghini. "Dziadek" w Toyocie Yaris pomylił zjazdy - wideo

lamborghini-kontra-toyota-yaris
youtube.com sMkTube

Lamborghini do najtańszych aut na pewno nie należy. Nie każdego stać na zakup, ale można spełnić swoje marzenie dzięki możliwości wynajmu. Gorzej jeśli wynajęte auto zostanie rozbite.

Dwóch mężczyzn wybrało się na wycieczkę do Maranello we Włoszech, żeby wypożyczyć Lamborghini Huracan Spyder. Przejażdżka wyglądała bajecznie, otwarty dach, supersportowe auto, świetna pogoda i piękne, włoskie krajobrazy. Idyllę szybko przerwał senior w toyocie yaris.

Prawie rozbili Lamborghini przez błąd innego kierowcy

Lamborghini wjechało na rondo. Kierowca planował zjechać pierwszym zjazdem w prawo, gdy nagle wyłoniła się stamtąd toyota yaris kierowana przez starszego mężczyznę. Co więcej, w ten sposób senior wjechał pod prąd, nieomal doprowadzając do zderzenia czołowego z drogim Lamborghini Huracan Spyder.

Na szczęście kierowca supersamochodu wykonał płynny unik w prawo. Pasażer tak się przestraszył, że sam chwycił za kierownicę. Trudno się dziwić, Lamborghini Huracan Spyder kosztuje ok. 1,1 mln zł. Nawet jeśli nie ze swojej winy, raczej nikt nie chciałby mieć kolizji tak drogim autem.

Oczywiście mężczyznom w Lamborghini drastycznie podskoczyło ciśnienie. Zaczęło się klasyczne machanie rękoma i głośna dyskusja, z charakterystycznymi dla włochów gestami. Całe zajście nagrała kamera zamontowana z tyłu pojazdu.

Za ewentualne uszkodzenia Lamborghini winny byłby kierowca toyoty

W takim przypadku koszty naprawy supersamochodu byłyby zrzucone na ubezpieczyciela toyoty yaris. Nie ma wątpliwości, że kierowca lamborghini nie popełnił błędu, a ten leżał po stronie seniora. Na szczęście tym razem skończyło się tylko na zszarganych nerwach.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: youtube.com sMkTube