ZDrogi.pl > Aktualności > Niezwykle rzadkie Lamborghini Urus uszkodzone w Bielsku-Białej. Ubezpieczyciel załamuje ręce
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:47

Niezwykle rzadkie Lamborghini Urus uszkodzone w Bielsku-Białej. Ubezpieczyciel załamuje ręce

Lamborghini Urus Mansory wypadek
Czytelnik/ Patryk

Lamborghini Urus z pakietem Mansory uszkodzone w Bielsku-Białej. Ubezpieczyciel załamuje ręce. 

Model Urus to prawdziwy hit Lamborghini, który przez kilka lat produkcji zyskał sobie ogromne grono fanów. Śmiało można powiedzieć, że model włoskiej firmy jest rozpoznawalny na publicznych drogach. 

Do bardzo nietypowego, a zarazem przykrego zdarzenia z udziałem tego samochodu doszło w Bielsku Białej. Pojazd wyposażony w specjalny pakiet od Mansory został uszkodzony na jednej z tamtejszych ulic.

W tej konkretnej sytuacji, w tył osobowej Astry wjechała Kia Venga, która posłała niemiecki pojazd wprost na dyfuzor Lamborghini. Do tego niespotykanego incydentu doszło w środę 30 grudnia w Bielsku – Białej na ulicy Partyzantów.

Winę za całe zdarzenie ponosi kierujący Kią. Nie zachował on odpowiedniej ostrożności. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 220 złotych. Otrzymał również 6 punktów karnych.

Wiadomo, że poniesione szkody są niewielkie, aczkolwiek naprawa uszkodzonego elementu nie będzie zbyt tania

fot. czytelnik/ Patryk

Lamborghini kosztujące niebagatelne pieniądze uszkodzone w Bielsku-Białej. Jeden błąd doprowadził do bardzo przykrego zdarzenia. 

Ten konkretny egzemplarz Lamborghini został wystawiony na sprzedaż. Kosztuje ogromne pieniądze, a dokładniej 1 650 000 zł.

fot. czytelnik / Patryk

Uszkodzony Urus posiada pełen pakiet karbonowy Mansory, a także odpowiednio zmodyfikowany wydech. Warto wspomnieć o panoramicznym dachu oraz nagłośnieniu Bang & Olufsen.

Wiadomo, że właściciel Urusa otrzyma należyte odszkodowanie. Jednak fakt, że w klasycznej kolizji brał udział udział tak unikatowy pojazd jest po prostu nietypowe. 

Zdjęcia zostały nadesłane przez czytelnika / Patryk

Powiązane