Lamborghini Urus Mansory wypadek
Źródło: Czytelnik/ Patryk

Niezwykle rzadkie Lamborghini Urus uszkodzone w Bielsku-Białej. Ubezpieczyciel załamuje ręce

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Grudnia 2020

Lamborghini Urus to samochód, który jest dla marzeniem wielu osób. Do bardzo nietypowego zdarzenia z udziałem tego niezwykle pięknego, włoskiego SUV-a doszło w Bielsku-Białej. Pojazd wyposażony w specjalny pakiet Mansory został uszkodzony przez Opla Astrę. Pomimo niewielkich szkód, naprawa będzie kosztować spore pieniądze.

Lamborghini Urus z pakietem Mansory uszkodzone w Bielsku-Białej. Ubezpieczyciel załamuje ręce.

Model Urus to prawdziwy hit Lamborghini, który przez kilka lat produkcji zyskał sobie ogromne grono fanów. Śmiało można powiedzieć, że model włoskiej firmy jest rozpoznawalny na publicznych drogach.

Do bardzo nietypowego, a zarazem przykrego zdarzenia z udziałem tego samochodu doszło w Bielsku Białej. Pojazd wyposażony w specjalny pakiet od Mansory został uszkodzony na jednej z tamtejszych ulic.

W tej konkretnej sytuacji, w tył osobowej Astry wjechała Kia Venga, która posłała niemiecki pojazd wprost na dyfuzor Lamborghini. Do tego niespotykanego incydentu doszło w środę 30 grudnia w Bielsku – Białej na ulicy Partyzantów.

Zwolniony pracownik fabryki Mercedesa wpadł w szał. Zniszczył 69 aut za kilka milionów euroZwolniony pracownik fabryki Mercedesa wpadł w szał. Zniszczył 69 aut za kilka milionów euroCzytaj dalej

Winę za całe zdarzenie ponosi kierujący Kią. Nie zachował on odpowiedniej ostrożności. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 220 złotych. Otrzymał również 6 punktów karnych.

Wiadomo, że poniesione szkody są niewielkie, aczkolwiek naprawa uszkodzonego elementu nie będzie zbyt tania.

Lamborghini Urus Mansory

fot. czytelnik/ Patryk

Lamborghini kosztujące niebagatelne pieniądze uszkodzone w Bielsku-Białej. Jeden błąd doprowadził do bardzo przykrego zdarzenia.

Ten konkretny egzemplarz Lamborghini został wystawiony na sprzedaż. Kosztuje ogromne pieniądze, a dokładniej 1 650 000 zł.

Lamborghini Urus Mansory

fot. czytelnik / Patryk

Uszkodzony Urus posiada pełen pakiet karbonowy Mansory, a także odpowiednio zmodyfikowany wydech. Warto wspomnieć o panoramicznym dachu oraz nagłośnieniu Bang & Olufsen.

Wiadomo, że właściciel Urusa otrzyma należyte odszkodowanie. Jednak fakt, że w klasycznej kolizji brał udział udział tak unikatowy pojazd jest po prostu nietypowe.

Zdjęcia zostały nadesłane przez czytelnika / Patryk

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł