ZDrogi.pl > Wideo > Najgorszy dzień pracy kierowcy lawety. Koniecznie obejrzycie do końca - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:04

Najgorszy dzień pracy kierowcy lawety. Koniecznie obejrzycie do końca - Wideo

Najgorszy dzień w pracy kierowcy lawety.
YouTube: NDTV

W sieci pojawiło się przekomiczne nagranie, które przedstawia (najprawdopodobniej) najgorszy dzień w pracy pewnego kierowcy lawety. Takiego natłoku zdarzeń się nie spodziewaliśmy.

Na nagraniu widzimy, że kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie zabezpieczył wystarczająco małego hatchbacka, który znajdował się na platformie ciężarówki. Gdy pojazd skręcił, hatchback spadł z lawety i stoczył się na chodnik.

Mężczyzna wybiegł, aby zatrzymać auto... ale zapomniał zaciągnąć hamulca ręcznego. Ciężarówka stoczyła się ze wzgórza, uszkodziła hatchbacka, a następnie „skosiła” drzewo. Sam kierowca ledwo uniknął zmiażdżenia przez własną ciężarówkę.

Incydent, który miał miejsce w zeszłym tygodniu w Campinas w Sao Paulo, został uchwycony przez kamery monitoringu, dzięki czemu możemy teraz go obejrzeć. Nagranie jest wręcz niedorzeczne!

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Trudno uwierzyć w to, co zarejestrowały kamery monitoringu

Kilka osób komentujących nagranie kwestionowało, czy kierowca posiada odpowiednie prawo jazdy do prowadzenia tak dużego pojazdu. Wszystko wskazuje na to, że nie specjalnie wiedział, co robi.

Ponadto wykazał również niezwykłą nieznajomością praw fizyki, gdy próbował samodzielnie zatrzymać kilkutonową ciężarówkę... gołymi rękami.  

Wideo udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: dailymail.co.uk