ZDrogi.pl > Aktualności > Ktoś wdrapał się na dach lamborghini w Warszawie. Właściciel wyznaczył nagrodę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:04

Ktoś wdrapał się na dach lamborghini w Warszawie. Właściciel wyznaczył nagrodę

Ktoś podeptał dach w Lamborghini w Warszawie. Wyznaczono wysoką nagrodę
Facebook: Car Spotting Polska

W nocy z soboty na niedzielę (16-17 października) ktoś zdeptał lamborghini aventadora SVJ, które stało zaparkowane pod pałacem kultury. Właściciel pojazdu wyznaczył wysoką nagrodę za wskazanie chuligana - to może być najdroższy spacer w jego życiu.

Uwaga! Szukamy wandala! W nocy 16.10.21 w godzinach 17-22 pod Pałacem Kultury nieznany debil wszedł na dach aventadora SVJ, żeby zrobić sobie zdjęcie. Za wskazanie sprawcy przewidziana nagroda” - czytamy w poście opublikowanym na grupie Facebookowej Car Spotting Polska.

Właściciel supersamochodu postanowił wykorzystać ogromną popularność grupy i zwrócić się o pomoc w ustaleniu sprawcy uszkodzeń luksusowego auta. Za pomoc w odnalezieniu chuligana wyznaczono nagrodę w wysokości dziesięciu tysięcy złotych.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Lamborghini Aventador SVJ to najwyższy model w ofercie

Warto przy tym podkreślić wyjątkowość uszkodzonego pojazdu. Lamborghini Aventador SVJ to topowy model włoskiej marki. Powstało zaledwie 900 sztuk, a każda z nich kosztowała w salonie niemal pół miliona funtów - z racji ograniczonej liczby pojazdów możliwe, że teraz zadbane egzemplarze kosztują znacznie więcej.

Aventador SVJ napędzany jest przez potężny silnik V12 o pojemności 6,5 litra i mocy 770 KM. Dzięki tym imponującym liczbom sportowy bolid rozpędza się do 100 km/h w 2,8 sekundy i rozpędza się do ponad 350 km/h.

Aventador SVJ przez długi czas był także rekordzistą toru Nürburgring wśród samochodów drogowych. Tytuł ten został mu odebrany dopiero przez mercedesa-amg GT black series, którym udało się pokonać północną pętlę toru w czasie 6:43,62 s - zaledwie o 1,3 sekundy szybciej.

>

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: moto.pl