ZDrogi.pl > Na drogach > Kradzież gotówki oraz złota na stacji benzynowej. Trwa poszukiwanie złodzieja
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Kradzież gotówki oraz złota na stacji benzynowej. Trwa poszukiwanie złodzieja

Piotr Molecki/East News

Brawurowa kradzież na warszawskiej Ochocie. Z samochodu osobowego skradziono sporą ilość gotówki, a także sztabki złota. Według nieoficjalnych wiadomości, za sprawcami nadal trwa policyjny pościg.

Do rekordowej kradzieży doszło na jednej ze stacji benzynowych na warszawskiej Ochocie. Złodzieje działali szybko i zdecydowanie. Ich łupem padła niebagatelna suma pieniędzy.

Według informacji podanych przez portal Goniec.pl, chodzi o nawet 200 tysięcy złotych.

Wiadomo, że do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw przy Al. Jerozolimskich. Taką informację potwierdził w rozmowie z redakcją Goniec.pl, rzecznik prasowy Komendy Rejonowej Policji dla Warszawy-Ochoty, Karol Cebula.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 13 - powiedział podkom. Karol Cebula. Rzecznik dodał również, że w samochodzie znajdowały się sztabki złota.

Ofiarą złodziei padł 72-letni mężczyzna.

Łupem amatorów cudzej własności padła gotówka oraz złoto. Szacowana wartość strat to łącznie 200 tys. zł.

W samochodzie znajdowało się 40 tysięcy dolarów. Pozostała kwota skradzionych dóbr to wartość sztabek złota, które również zostały skradzione.

Złodzieje postanowili wybić przednią szybę od strony pasażera, tym samym dostając się do wnętrza zaparkowanego pojazdu.

Policja zabezpieczyła nagrania wideo. Według nieoficjalnych ustaleń "Gazety Wyborczej", warszawska policja nadal prowadzi pościg za sprawcą.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Goniec.pl / Wyborcza.pl

Tagi: Policja Mandat
Powiązane