ZDrogi.pl > Na drogach > Koszmarny incydent w Małopolsce. Kierowca wjechał w blaszane garaże
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:06

Koszmarny incydent w Małopolsce. Kierowca wjechał w blaszane garaże

OSP Łącko
OSP Łącko

Dramatyczny incydent na jednej z dróg województwa małopolskiego. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, po czym wbił się w blaszane garaże. Autem jechało 5 osób.

Chwila nieuwagi, a także brak skupienia za kółkiem to czołowe czynniki, które są odpowiedzialne za sporą liczbę koszmarnych zdarzeń drogowych.

Taki stan rzeczy w dosadny sposób obrazuje poniższy incydent, do którego doszło w niedzielę 5 grudnia na terenie województwa małopolskiego.

Tuż po godzinie 14:30 służby ratunkowe otrzymały niepokojące zgłoszenie dotyczące dachowania pojazdu w miejscowości Zabrzeż w powiecie nowosądeckim.

Na miejscu bardzo szybko zjawiła się policja, która niezwłocznie przystąpiła do ustalania szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy Fiat Grande Punto wypadł z drogi na pobocze, dachował i uderzył w blaszane garaże.

W chwili zdarzenia w pojeździe znajdowało się 5 osób. Tuż po zdarzeniu opuściły pojazd o własnych siłach. Jedna z pasażerek odniosła lekkie obrażenia i została przewieziona do szpitala.

Warto podkreślić, że w momencie wypadku w uszkodzonym garażu nikogo nie było.

Dokładne okoliczności, jak i przyczyny tego incydentu będą ustalane przez miejscową policję.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Info112.pl