Wypadek Porsche
Źródło: Reddit

Porsche z ogromną siłą wjechało w karetkę. Przewoziła pacjenta z koronawirusem - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Listopada 2020

Koronawirus Covid-19 skutecznie paraliżuje wiele aspektów codziennego życia. Zderzenie porsche z ambulansem przewożącym pacjenta z Covid-19 można uznać za zdarzenie niezwykle nietypowe, aczkolwiek niebezpieczne. Wypadek był splotem kilku niefortunnych zdarzeń. Niestety, ale sytuacja epidemiologiczna w na całym świecie powoduje, że takie sytuacje mogą być jeszcze częstsze.

Porsche zderzyło się z karetką na sygnale. W środku przewożono pacjenta z koronawirusem. Dramatyczne nagranie, które mrozi krew w żyłach.

Niestety, ale tego typu wypadki, szczególnie w obecnej sytuacji epidemiologicznej wydają się prostu nieuniknione. Pandemia Covid-19 jest poważnym problemem, który należy szybko rozwiązać. Niestety liczba zachorowań jest po prostu dramatyczna.

Wypadek z poniższego nagrania był po prostu dramatyczny. Karetka jadąca na sygnale z pacjentem wjechała na duże skrzyżowanie. Ratownik kierujący pojazd nie upewnił się odpowiednio, czy może bezpiecznie przejechać w efekcie czego doszło do koszmarnego incydentu.

Dzisiaj grzeje:

1. Uwaga! TVN: Ciała wśród pacjentów jedzących posiłki. "Lekarze przychodzili raz na kilka dni"

2. Żona polskiego podróżnika potwierdziła. Rozwodzą się, ogromne zaskoczenie

3. Mandat za wymianę opon podczas pandemii? Ministerstwo wyjaśnia kluczową kwestię

Z lewej strony, mając zielone światło jechało Porsche, którego przysłonił autobus. Zarówno kierowca luksusowego pojazdu jak i sanitariusz nie byli w stanie przewidzieć co wydarzy się na drodze. Niestety, ale doszło do niebezpiecznego zdarzenia.

Impet zderzenia był ogromny, efektem czego był fakt, że karetka wręcz podskoczyła. Na szczęście nie wywróciła się na bok, bo wówczas sytuacja byłaby jeszcze bardziej dramatyczna.

Warto podkreślić, że pomimo tego, że całe zdarzenie wyglądało niezwykle groźnie, nikomu nic poważniejszego się nie stało. Incydent miał miejsce za naszą wschodnią granicą w stolicy Ukrainy, Kijowie.

Rekordowo pijany kierowca uciekał swoim maluchem. Na alkomacie zabrakło skali - WideoRekordowo pijany kierowca uciekał swoim maluchem. Na alkomacie zabrakło skali - WideoCzytaj dalej

W tej sytuacji, ewidentny błąd popełnił kierowca karetki, który nie zachował odpowiedniej uwagi wjeżdżając na skrzyżowaniu. Choć prowadził pojazdem uprzywilejowanym powinien sprawdzić, czy może bezpiecznie wjechać na skrzyżowanie.

Porsche vs ambulance in Kiev from r/IdiotsInCars

Nagranie ukazuje, że nawet w sytuacji, gdy jesteśmy pojazdem uprzywilejowanym, naszym obowiązkiem jest upewnienie się, czy w danym momencie przejazd jest całkowicie bezpieczny. Wszystko po to by wykluczyć podobne sytuacje w przyszłości.

Zobacz także:

1. Ogromny pożar szpitala. Na miejscu 12 zastępów straży pożarnej

2. Jacek Sasin z nową rolą. Będzie odpowiedzialny za Igrzyska, które odbędą się w Polsce. Mamy komentarz ministra

3. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach

4. Zderzył się z pociągiem i pojechał dalej. Nietypowa sytuacja na przejeździe kolejowym

5. Samochód z trójką nastolatków wjechał do stawu. Nie byli w stanie się uwolnić

6. Poważna awaria w elektrowni jądrowej na Białorusi. Sąsiednie kraje żądają wyjaśnień, niepojące doniesienia

7. Byliśmy wczoraj w Biedronce. W środku zastaliśmy widok, którego nikt by się nie spodziewał

Następny artykuł