samochód wypadek
Źródło: KPP Puławy

Samochód z trójką nastolatków wjechał do stawu. Nie byli w stanie się uwolnić

Piotr DutkaPiotr Dutka
12 Listopada 2020

Samochód osobowy z trójką nastolatków wylądował w małym zbiorniku wodnym. Tragedia była pokłosiem utraty panowania nad pojazdem. Niestety, ale życia młodych osób nie udało się uratować. Wielka tragedia na Lubelszczyźnie.

Przerażający wypadek. Samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do stawu. Niestety uwięzieni nastolatkowie nie byli w stanie się uwolnić.

Do makabrycznego wypadku, doszło w miejscowości Opatkowice Kolonia w województwie Lubelskim. Nie żyje trójka nastolatków: dwóch młodych mężczyzn i kobieta. Nie byli w stanie uwolnić się z uszkodzonego pojazdu.

Dzisiaj grzeje:

1. Policjanci zamarli podczas kontroli. To co znaleźli w samochodzie odbiera mowę

2. Czy Warszawa zamiast narodowej kwarantanny znajdzie się w czarnej strefie? Nowe dane dają jasną odpowiedź

3. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo

Na drodze lokalnej z Bronowic do Gniewoszowa, samochód wpadł do małego zbiornika wodnego. Początkowe założenia policji zakładały, że 18-latek kierujący pojazdem poruszał się w kierunku Puław. Na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, przez co samochód wypadł z jezdni, stoczyło się ze skarpy i uderzyło w drzewo. Finalnie auto wpadło do stawu.

Wypadek Lubelskie

Gdy strażacy wyciągnęli auto na brzeg, w środku znaleziono trzy młode osoby. 18-latka, 19-latka i 15-letnią dziewczynę. Na pomoc było już za późno. Nie udało się ich uratować. Bardzo długa reanimacja nie przyniosła pożądanego skutku.

Tragiczne zderzenie osobówki z cysterną. Skoda została dosłownie zmieciona z drogi - WideoTragiczne zderzenie osobówki z cysterną. Skoda została dosłownie zmieciona z drogi - WideoCzytaj dalej

Warto podkreślić, że według relacji strażaków, którzy dotarli na miejsce tragedii, samochód znajdował się w wodzie – do góry nogami. Ich działania na miejscu tragedii w Opatkowicach trwały wiele godzin.

Ofiarami tego przerażającego zdarzenia było dwoje nastolatków w wieku 18 i 19 lat z powiatu opolskiego oraz 15-letnia dziewczyna z Puław. Policjanci przez kilka godzin na miejscu prowadzili działania mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

Zobacz także:

1. Kolejne ograniczenie w Polsce, jest decyzja. Pilny apel do podróżnych

2. Może masz ją w domu? Moneta o nominale 1 zł, może być warta nawet 600 zł, warto sprawdzić dawne klasery

3. Człowiek kontra dostawczak. Ten mężczyzna to zdecydowany pechowiec roku - Wideo

4. Popisowe wyprzedzanie zakończone katastrofą. Ten kierowca Ferrari skompromitował się na całego - Wideo

5. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach

6. Narzeczona Artura Szpilki nago w kąpieli. Pluska się w pianie, ale ta niewiele zasłania (FOTO)

7. PS5 jeszcze nie miało oficjalnej polskiej premiery, a na rynku wtórnym jej ceny szybują. Trzeba wydać kosmiczne pieniądze

Następny artykuł