ZDrogi.pl > Na drogach > Kilka ton cegieł przysypało osobówkę. Została zmiażdżona w błyskawicznym tempie - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:56

Kilka ton cegieł przysypało osobówkę. Została zmiażdżona w błyskawicznym tempie - Wideo

Youtube
Youtube

Na drodze, jeden nawet najmniejszy błąd może mieć tragiczne konsekwencje. Przekonał się o tym pewien kierowca, którego samochód został dosłownie zmiażdżony przez przeładowaną ciężarówkę.

Nie od dziś wiadomo, że pośpiech to bardzo zły doradca. Na własnej skórze doświadczył tego kierujący srebrną osobówką, która została przysypana przez kilka ton cegieł.

Do tego nietypowego, a zarazem niezwykle niebezpiecznego incydentu doszło w mieście Chengdu w prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach.

Kierujący samochodem ciężarowym chcąc uniknąć zderzenia z osobówką, zdecydował się wjechać na wysoki krawężnik.

Jak się później okazało jego decyzja miała odwrotny efekt od zamierzonego.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Incydent został sprokurowany przez nierozważnego kierowcę osobówki, który zdecydował się na późną zmianę pasa ruchu i wjechał przed ciężarówkę tuż po tym, jak światła na skrzyżowaniu zmieniły kolor na czerwony.

Kierowca zawodowy chcąc uniknąć uderzenia zarówno w samochód bezmyślnego kierowcy, jak i czarnego SUV-a. W tym celu wykorzystał krawężnik. Niestety, ale siły grawitacji dały o sobie znać, dzięki czemu przeciążona ciężarówka po prostu się przewróciła.

Kilka ton cegieł w jednej chwili zasypało samochód osobowy. Jak widać na nagraniu czarny SUV, jakimś cudem uniknął tego zdarzenia.

Ciężko w to uwierzyć, ale w wyniku tego zdarzenia nikt poważniej nie ucierpiał. Dwie osoby, które przebywały w uszkodzonym pojeździe, zostały uratowane dzięki szybkiej reakcji świadków zdarzenia.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: dzienn

Powiązane