ZDrogi.pl > Wideo > Kierowcy TIR-a puściły nerwy. Biegał po autostradzie A2 - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:03

Kierowcy TIR-a puściły nerwy. Biegał po autostradzie A2 - Wideo

Kierowca TIR-a stwarzał zagrożenie na drodze. Zablokował ruch
YouTube: STOP CHAM

Do skandalicznej sytuacji doszło na autostradzie A2, gdzie kierowca TIR-a zablokował ruch i wybiegł na jezdnię. Mężczyzna biegał pomiędzy autami, próbując „dopaść” kierującego niewielkim busem.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 września na autostradzie A2 na wysokości S5/S11. Na nagraniu widać, jak kierowca TIR-a nagle zajeżdża drogę autu na zagranicznych numerach i zatrzymuje się na czteropasmowej jezdni. Kierowca TIR-a włączył światła awaryjne i wybiegł z pojazdu.

Mężczyzna kompletnie zignorował zagrożenie i ruszył w kierunku busa, chcąc najprawdopodobniej „rozmówić się" z jego kierowcą. Gdy tylko zbliżył się do pojazdu, bus ruszył i odjechał. To jednak nie wystarczyło, aby zakończyć drogową batalię.

Kawałek dalej kierowca TIR-a ponownie zajechał drogę dostawczakowi i zastawił dwa pasy, aby ten nie miał gdzie uciec. Mężczyzna wysiadł z pojazdu i podbiegł do busa, ale i tym razem nie udało mu się „dopaść” kierowcy.

Autor nagrania poinformował, że przesłał je na policję. Kierujący TIR-em może mieć z powodu swojego zachowania poważne problemy.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Jak czytamy w opisie wideo:

Kierowca ciężarowego najpierw niebezpiecznie (wjeżdżając przed jadący lewym pasem samochód) wyprzedza innego uczestnika ruchu , a następnie go blokuje i biega za nim po autostradzie". Kierowca ciężarówki najprawdopodobniej zdrenowało to, że busik zamiast ustawić się na prawym pasie poruszał się środkowym, aby w ostatniej chwili zjechać na pasy zjazdowe. A to spowalniało kierowce ... Nagranie zostało także wysłane na Policje 24.09.2021 A2 na wysokości S5/S11

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: YouTube/STOP CHAM

Powiązane