ZDrogi.pl > Wideo > Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:05

Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo

Kierowca audi próbował ominąć korek. Wybuchły mu opony
YouTube: Lord Drogowy

To kolejne wideo, które w ostatnim czasie udostępniliśmy na naszym portalu. I tym razem okazało się, że „cwaniakowanie” nie popłaca. Kierowca bardzo drogiego audi Q8 będzie musiał sięgnąć głęboko do portfela.

Zawsze zastanawia nas, z czego wynikają podobne zachowania na drogach. Czy to przekonanie o byciu „kimś lepszym”, które wynika z posiadania drogiego auta, czy zwykłego chamstwa? 

Na nagraniu widzimy kierowcę audi, który chciał ominąć korek i zdecydował się na manewr wyprzedzanie przez linię ciągłą. Pech chciał, że po drodze musiał przejechać po lewej stronie wysepki i przeciąć lewoskręt.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Kierowca audi drogo zapłaci za swój pośpiech

Co mogło się nie udać? W zasadzie wszystko - do zdarzenia doszło w pobliżu szkoły, kierowca jechał pod prąd - w pewnym momencie nawet nie miał gdzie uciec, gdyby z naprzeciwka nadjechało inne auto. O wypadek byłoby nie trudno.

Szczęśliwie, kierowca audi dostał szybką nauczkę i zakończył swoją podróż, nie wyrządzając krzywdy innym. Szeroki SUV nie zmieścił się na pasie ruchu i zahaczył prawymi kołami o krawężnik przy wysepce. Opony zostały przecięte i momentalnie wybuchły.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl