ZDrogi.pl > Wideo > Kierowca mondeo specjalnie uszkadza cudze auto. Co wydarzyło się na tym nagraniu? - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:04

Kierowca mondeo specjalnie uszkadza cudze auto. Co wydarzyło się na tym nagraniu? - Wideo

Kierowca mondeo specjalnie uszkadza zaparkowaną toyotę
YouTube/Stop Cham

Nie będę ukrywał - nie jestem pierwszym, który trafił na to nagranie... i nie będę też pierwszym, który zapyta - „Co tu się stało?". Na popularnym kanale YouTube - Stop Cham - pojawiło się nagranie, które rodzi więcej pytań, niż jakichkolwiek odpowiedzi.

Może Wy, drodzy czytelnicy, pomożecie zrozumieć nam, co się zadziało na wideo?

Głównym bohaterem nagrania jest srebrny ford mondeo (a właściwie jego kierowca), który w pewnym momencie zatrzymuje się obok zaparkowanej toyoty GT-86. To w japońskim aucie zainstalowana jest kamera, która zarejestrowała całe zajście. Jak zauważył słusznie portal autoblog (pozdrawiam!), to jedno z najbardziej tajemniczych i zagadkowych nagrań na kanale „Stop Cham".

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej

W pewnym momencie widać, że kierowca forda mondeo mija japońskie coupé... aby chwilę później, cofając, zarysować zaparkowane auto. Następnie niemieckie kombi uderza w ścianę myjni i odjeżdża. I to wszystko w biały dzień!

Naszym (i nie tylko) jedynym domysłem jest alkohol lub nielegalne substancje, które połączone ze złym humorem kierowcy, lub zwykłą zazdrością, sprawiły, że kierowca mondeo postanowił ulżyć sobie, uszkadzając cudze auto.

Sam auto, w opisie filmu, wskazuje, że jego zdaniem mogło chodzić o zazdrość. Biała, sportowa Toyota miała za bardzo kłuć w oczy wesołą gromadkę z mondeo. Doszło więc do nieprzypadkowego zarysowania pojazdu.

A wy? Macie jakąś teorię? Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl