Kierowca BMW
Źródło: Autokult

Zaparkował na przejściu dla pieszych. Kierowca BMW przeszedł samego siebie

Piotr DutkaPiotr Dutka
18 Listopada 2020

Kierowca BMW z Czechowic-Dziedzic przeszedł samego siebie. Zaparkował swój samochód na przejściu dla pieszych. Jego tłumaczenie przechodzi ludzkie pojęcie. Za swoją głupotę został ukarany mandatem karnym.

Kierowca BMW zaparkował na przejściu dla pieszych. Za swoją głupotę został ukarany mandatem karnym.

Opinia o kierowcach BMW jest bardzo jasna i klarowna. Wiele osób uwielbia bawarski poziom motoryzacyjny, jednak znajdą się i oponenci tej znanej marki. Wszystko przez niektórych kierowców, którzy poruszają się po światowych drogach.

Dzisiaj grzeje:

1. Dlaczego należy patrzeć w lusterka? Motocyklista położył motocykl, aby uniknąć wypadku. Uderzył głową w krawężnik

2. Rodzice Martyny Wojciechowskiej podjęli niewiarygodną decyzję, gdy była dzieckiem. Wielu osobom trudno będzie uwierzyć

3. Nietrzeźwa kobieta staranowała polskie nagrobki na Cmentarzu na Rossie. Nie miała prawa jazdy - Wideo

Przykład z Czechowic-Dziedzic idealnie przedstawia o co tak dokładnie chodzi. Pewien właściciel BMW zabłysnął kompletną głupotą, która woła o pomstę do nieba.

Do tego bardzo nietypowego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, 16 listopada. Kierujący BMW w swojej głupocie przeszedł samego siebie. Strażnicy miejscy, którzy byli na miejscu zdarzenia po prostu zaniemówili.

- Strażnicy miejscy patrolując ulicę Kolejową w Czechowicach-Dziedzicach zauważyli pojazd marki BMW parkujący na całej szerokości przejścia dla pieszych, pomimo sporej ilości wolnego miejsca obok. Kierujący tłumaczył się, że nie zauważył, aby w tym miejscu było przejście dla pieszych i stanął tylko na chwilę. Przejście było oznakowane znakami pionowymi i poziomymi więc trudno było ich nie zauważyć - relacjonuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

Gigantyczny karambol na oblodzonej autostradzie. Ucierpiało niemal 30 kierowców - WideoGigantyczny karambol na oblodzonej autostradzie. Ucierpiało niemal 30 kierowców - WideoCzytaj dalej

Kierowca BMW otrzymał mandat w wysokości 200 złotych oraz 1 punkt za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym z art 92 kodeksu wykroczeń. Jego tłumaczenie jest rozkłada na łopatki.

Jak powiedział właściciel pojazdu, zrobił to, ponieważ "nie zauważył aby w tym miejscu było przejście dla pieszych i stanął tylko na chwilę".

Zobacz także:

1. Dotarli do mieszkańców miejscowości, z której pochodzi kardynał Dziwisz. Dawni sąsiedzi przerwali milczenie

2. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Media: Nie żyje kultowa postać sportu, był związany z Jerzym Dudkiem

3. Kierowca usnął na skrzyżowaniu. Był rekordowo pijany. Na alkomacie zabrakło skali

4. Pijana kobieta została zatrzymana przez policję dwa razy jednego dnia. Grozi jej surowa kara

5. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach

6. Japończycy stworzyli najpotężniejszy komputer w historii. Bije wszelkie rekordy, nie do uwierzenia

7. Firma obsługująca szkolną stołówkę w Warszawie prosi o pomoc. Chcą wydawać obiady, by nie zwalniać pracowników

Następny artykuł