ZDrogi.pl > Na drogach > Groźna sytuacja podczas przejażdżki motocyklem. Mężczyzna miał sporo szczęścia
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Groźna sytuacja podczas przejażdżki motocyklem. Mężczyzna miał sporo szczęścia

Viral Hog
Viral Hog

Nietypowy incydent na jednej z tajskich dróg. Motocyklista cudem uniknął ataku agresywnego węża, przechodzącego przez drogę. Filmik, który dla niektórych internautów jest po prostu przerażający, bardzo szybko stał się hitem sieci.

O tym, że podczas jazdy może dojść do wielu nietypowych zdarzeń wiadomo nie od dziś. W sporej większości to kierowcy prokurują wiele niebezpiecznych sytuacji, aczkolwiek tym razem jest zupełnie inaczej.

Niestandardowe zdarzenie zostało zarejestrowane w okolicy miasta Lampang, które jest umiejscowione w północno-zachodniej części Tajlandii.

Na nagraniu widać motocyklistę, który porusza się jedną z lokalnych dróg. Nagrywający poruszał się samochodem osobowym, jadąc tuż za jednośladem.

Nie był w stanie przewidzieć, że za chwilę uwieczni niezwykły incydent.

Agresywny wąż wycelował w nogę motocyklisty, po czym skoczył do przodu, by zaatakować. 

Na szczęście sympatyk dwóch kółek wykazał się świetnym refleksem i zdołał uniknąć ugryzienia. Dokładnie nie wiadomo, czy gad reprezentował jeden z jadowitych gatunków, aczkolwiek i tak kierujący jednośladem może mówić o ogromnym szczęściu.

Warto podkreślić, że w tym konkretnym przypadku zabójcza mogła okazać się utrata równowagi. Nie od dziś wiadomo, że nawet pozornie niegroźny upadek na jezdnię może mieć fatalne konsekwencje.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Powiązane