Formuła 1
Źródło: Formula 1

Powstał serial o Legendzie Formuły 1. Wkrótce długo wyczekiwana premiera

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Sierpnia 2020

Formuła 1 przez wiele lat swojej historii zgromadziła imponującą liczbę legendarnych kierowców. Niewątpliwie jednym z nich jest Fernando Alonso. Serialowa produkcja ma być idealnym portretem wielkiego mistrza. Już wkrótce będzie ona dostępna w serwisie Amazon Prime.

Legenda Formuły 1 będzie mieć swój własny serial. Fernando Alonso bez tajemnic.

Serial o charakterze dokumentalnym będzie skupiał się na żywej legendzie F1. Premiera jest zapowiedziana na 25 września. Produkcja będzie składać się z 5 odcinków, które pokażą szczegóły odnoszące się do pasji wyścigowej, wybitnego hiszpańskiego kierowcy.

Serial w głównej mierze skupiał się na 2019 roku. Na ekranie ujrzymy zarówno nieudaną próbę startów w Indianapolis 500, jak i efektowny triumf z Toyotą w legendarnym wyścigu 24h Le Mans. Oczywiście nie zabraknie również smaczków z prywatnego życia.

Wideo - Rzucał kamieniami w samochody. Jeden z kierowców ukarał go w oburzający sposóbWideo - Rzucał kamieniami w samochody. Jeden z kierowców ukarał go w oburzający sposóbCzytaj dalej

Na temat produkcji wypowiedział się sam zainteresowany. „Fernando” był jeszcze jednym wyzwaniem w mojej karierze, zobowiązaniem wobec siebie i publiczności, aby pokazać swoją pracę, poświęcenie i wysokie wymagania, które implikują konkurencję na najwyższym światowym poziomie, ponieważ nic z tego nigdy nie wykracza poza wąski krąg osób wtajemniczonych – przekazał Fernando Alonso.

Zobacz także:

1. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy

2. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

3. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

4. Wideo - Tragiczny wypadek z udziałem dwóch motocyklistów. Uderzyli w samochód przy prędkości 150 km/h

5. Tesla Roadster wprowadzi rozwiązanie rodem z F1. Rewolucja na horyzoncie

Następny artykuł