ZDrogi.pl > Wideo > Firmowe porachunki na autostradzie A4. Kierowcy chyba pożegnają się z pracą - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:05

Firmowe porachunki na autostradzie A4. Kierowcy chyba pożegnają się z pracą - Wideo

Drogowe zmagania pracowników jednej firmy. Napsuli krwi kierowcom na A4
YouTube: Stop Cham

W serwisie YouTube, na kanale STOP CHAM, opublikowano nagranie, które przedstawia nietypową sytuację, do której doszło na autostradzie A4. Dwóch kierowców aut należących do jednej firmy urządziło sobie zawody na ruchliwej trasie.

Choć sytuacja zarejestrowana przez samochodową kamerkę może wyglądać zabawnie, to napsuła krwi innym kierowcom poruszającym się autostradą A4. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem, co dodatkowo potęgowało ryzyko.

Na nagraniu widzimy dwa auta w oklejeniu jednej firmy, których kierowcy ewidentnie mieli sobie coś do wyjaśnienia. Trudno stwierdzić, co było przyczyną ich nieodpowiedzialnego zachowania.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Nieodpowiedzialna zabawa, czy firmowe nieporuzmienie?

Na krótkim nagraniu widzimy całą paletę niebezpiecznych zachowań - manewry takie jak blokowanie lewego pasa, zrównywanie się prędkością i wzajemne zajeżdżanie drogi. Kierowcy „służbówek” stwarzali zagrożenie nie tylko dla siebie samych, ale również dla innych uczestników ruchu.

Nagranie pochodzi z wideorejestratora zainstalowanego w jednym z pojazdów, które utknęły za drogowymi gladiatorami poruszającymi się akurat autostradą A4 nieopodal Katowic.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: se.pl