ZDrogi.pl > Na drogach > Fatalny finał poszukiwań dwóch młodych mężczyzn. Policja przekazała smutną informacje
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Fatalny finał poszukiwań dwóch młodych mężczyzn. Policja przekazała smutną informacje

Śląska Policja
Policja Śląska

Koszmarny finał poszukiwań dwóch młodych mężczyzn, które trwały na terenie województwa śląskiego. Ich zwłoki zostały znalezione tuż obok autostrady A1. Ustalenia miejscowej policji mogą szokować.

Ziścił się najgorszy z możliwych scenariuszy dotyczących zniknięcia dwóch młodych mężczyzn. Niestety, ale zarówno 20-latek, jak i jego rok starszy kolega, nie żyją.

Ich ciała zostały znalezione  na terenie powiatu tarnogórskiego w gminie Zbrosławice.

Jak informuje śląska policja, pierwsze zgłoszenie zaginięcia dotyczyło 20-latka z Gliwic. W dniu 14 grudnia jego matka poinformowała policję, że nie ma kontaktu ze swoim synem.

Mundurowi rozpoczęli niezbędne dochodzenie. W toku prowadzonego śledztwa dotarli do domu 21-letniego mieszkańca powiatu tarnogórskiego, który przyjaźnił się z zaginionym mężczyzną. 

Okazało się, że starszy z mężczyzn również nie wrócił do domu. Wkrótce potem, mundurowi znaleźli jego samochód. Był on zaparkowany na drodze technicznej nieopodal autostrady A1. Również i jego matka zdecydowała się zgłosić zaginięcie syna.

Od razu po zgłoszeniu rozpoczęła się skoordynowana akcja poszukiwawcza. Niestety, ale w czwartek 16 grudnia znaleziono zwłoki zaginionych.

. Około godziny 9.30 mundurowi odkryli na polu rolnym ciała dwóch młodych mężczyzn. Okazało się, że był to 20 i 21-latek, którzy zostali zgłoszeni jako osoby zaginione.

Jak informuje portal tarnogorski.info, zmarli mieli rany postrzałowe głowy.

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu tragedii, zabezpieczyli wszelkie ślady i przeprowadzili oględziny. Prokurator zlecił zabezpieczyć ciała mężczyzn do sekcji.

Aktualnie trwają czynności w tej sprawie. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzn pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Policja Śląska