ZDrogi.pl
Śląska Policja

Policja Śląska

Fatalny finał poszukiwań dwóch młodych mężczyzn. Policja przekazała smutną informacje

17 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Koszmarny finał poszukiwań dwóch młodych mężczyzn, które trwały na terenie województwa śląskiego. Ich zwłoki zostały znalezione tuż obok autostrady A1. Ustalenia miejscowej policji mogą szokować.

Ziścił się najgorszy z możliwych scenariuszy dotyczących zniknięcia dwóch młodych mężczyzn. Niestety, ale zarówno 20-latek, jak i jego rok starszy kolega, nie żyją.

Ich ciała zostały znalezione  na terenie powiatu tarnogórskiego w gminie Zbrosławice.

Jak informuje śląska policja, pierwsze zgłoszenie zaginięcia dotyczyło 20-latka z Gliwic. W dniu 14 grudnia jego matka poinformowała policję, że nie ma kontaktu ze swoim synem.

Mundurowi rozpoczęli niezbędne dochodzenie. W toku prowadzonego śledztwa dotarli do domu 21-letniego mieszkańca powiatu tarnogórskiego, który przyjaźnił się z zaginionym mężczyzną. 

Okazało się, że starszy z mężczyzn również nie wrócił do domu. Wkrótce potem, mundurowi znaleźli jego samochód. Był on zaparkowany na drodze technicznej nieopodal autostrady A1. Również i jego matka zdecydowała się zgłosić zaginięcie syna.

Od razu po zgłoszeniu rozpoczęła się skoordynowana akcja poszukiwawcza. Niestety, ale w czwartek 16 grudnia znaleziono zwłoki zaginionych.

. Około godziny 9.30 mundurowi odkryli na polu rolnym ciała dwóch młodych mężczyzn. Okazało się, że był to 20 i 21-latek, którzy zostali zgłoszeni jako osoby zaginione.

Jak informuje portal tarnogorski.info, zmarli mieli rany postrzałowe głowy.

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu tragedii, zabezpieczyli wszelkie ślady i przeprowadzili oględziny. Prokurator zlecił zabezpieczyć ciała mężczyzn do sekcji.

Aktualnie trwają czynności w tej sprawie. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzn pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Piotr Kraśko od sześciu lat jeździł bezprawnie samochodem

Piotr Kraśko 6 lat temu stracił uprawnienia. Sprawdzamy, czym jeździł w tym czasie - Galeria

Znany polski dziennikarz i prezenter telewizyjny został skazany za jazdę samochodem bez uprawnień. Piotr Kraśko stracił prawo jazdy sześć lat temu i od tamtego czasu nie powinien wsiadać za kierownicę. Jak donosi „Super Express”, dziennikarz wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej w kwietniu tego roku. Czym jeździł, mimo cofniętych uprawnień?

Zobacz galerię >

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl


Źródło: Policja Śląska

Piotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie muscle cary również powodują u mnie szybsze bicie serca. Z wykształcenia Politolog. Aktualnie studiuje zarządzanie w Sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim. W szeroko pojętym pojęciu motoryzacji interesuje się motorsportem oraz nowoczesnymi technologiami

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Groźna sytuacja podczas przejażdżki motocyklem. Mężczyzna miał sporo szczęścia

Czytaj więcej >
Wypadek drogowców na S12. Dostawczak wjechał w auto

Na drogach

Poważne zderzenie na S12. Kierowca staranował pojazd drogowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Przerażające potrącenie rowerzysty. Jak się okazało był pod wpływem procentów

Czytaj więcej >

Na drogach

Policjant wybrał nietypowe miejsce na kontrolę. Kierowcy byli zaskoczeni

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietypowa kontrola drogowa. Pijany kierowca zasnął za kierownicą

Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Osobówka wbiła się w przystanek autobusowy

Czytaj więcej >