ZDrogi.pl
Viral Hog

Viral Hog

Ciężarówka utknęła na torach kolejowych. Chwilę później doszło do potężnego zderzenia - Wideo

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Dramatyczne nagranie przedstawia moment groźnego zderzenia rozpędzonego pociągu z ciężarówką, która utknęła na przejeździe kolejowym. Na wideo widać, że naczepa TIR-a została dosłownie przecięta na dwie części.

O tym, że zderzenie z pociągiem jest śmiertelnie niebezpieczne, nie trzeba nikomu przypominać. Zazwyczaj potężna siła uderzenia, miażdży dosłownie wszystko, co stanie na drodze rozpędzonego składu.

Tak było i w tym konkretnym przypadku. Niebezpieczny incydent został zarejestrowany w amerykańskiej miejscowości Brema w stanie Georgia.

Samochód ciężarowy utknął na jednym z przejazdów kolejowych oddalonych około 45 kilometrów od stolicy regionu, Atlanty.

Policja Wielkopolska

Pokonał dwa skrzyżowania na czerwonym świetle. Wszystko na oczach policjantów - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Pociąg z łatwością podzielił naczepę TIR-a na dwie części.

Niestety, ale kierującemu nie udało się w porę zareagować i doszło do potężnego zderzenia z pociągiem towarowym, który przedzielił naczepę na dwie części.

Na nagraniu udostępnionym w serwisie Youtube widać, że połowa pojazdu zdołała przejechać przez tory, podczas gdy tył przyczepy utknął po drugiej stronie. Impet uderzenia był tak duży, że biała ciężarówka wylądowała na boku.

Dokładnie nie wiadomo, czy mężczyzna stojący przy ciężarówce jest jej kierowcą, czy też może jednym ze świadków zdarzenia.

Tak czy inaczej, mamy nadzieję, że kierującemu ciągnikiem siodłowym, nic poważnego się nie stało.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl