BMW 112 km/h
Źródło: KMP Nowy Sącz

Jak zarobić 16 punktów karnych w 2 minuty? Młoda kobieta w BMW pokazuje, że to możliwe

Piotr DutkaPiotr Dutka
4 Grudnia 2020

BMW to marka samochodów kojarząca się z butą oraz zbyt wielką pewnością siebie właścicieli. Sytuacja drogowa, która miała miejsce w Grybowie potwierdza, że niektórzy pozwalają sobie na zbyt wiele podczas jazdy bawarskim samochodem. Młoda kobieta znacząco przekroczyła prędkość i została za to surowo ukarana. 16 punktów w 2 minuty? Udowodniła, że to bardzo proste.

BMW i wszystko jasne. Młoda kobieta pędziła na złamanie karku i słono za to zapłaciła. 16 punktów w 2 minuty? To możliwe.

Kierowcy BMW mają na naszych drogach niezbyt dobrą opinię. Bardzo często bawarska marka po prostu generuje spore kłopoty. Wiadomo, że to nie wina samochodów a ich właścicieli. Mimo wszystko coś ewidentnie jest na rzeczy.

Sytuacja z małopolskiego Grybowa udowadnia, że również kobiety dają się ponieść i ochoczo łamią przepisy ruchu drogowego.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji drogowej doszło 19 listopada. Jedna z przedstawicielem płci pięknej zdecydowała się na bardzo szybką jazdę swoim BMW. Pędziła niesprawnym pojazdem aż 112 km/h znacznie przekraczając dopuszczalną prędkość.

Teksty wybrane dla Ciebie

Grupa SPEED nie miała litości, musiała odpowiednio zareagować i ostudzić zapędy młodej damy. Jak się potem okazało, szybka jazda to jej niejedyne przewinienie. Za swoje niedopatrzenie została surowo ukarana.

Wszystko z powody szeregu niebezpiecznych manewrów, które wykonała samochodem nie dopuszczonym do ruchu drogowego.

- Młoda kobieta pędziła przed siebie wąską drogą, w ogóle nie stosując się do znaków ograniczenia prędkości. Najpierw przy ograniczeniu do 40 km/h jechała 90 km/h, a następnie przy ograniczeniu do 50 km/h pędziła 112 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość aż o 62 km/h wyjaśniła podkom. Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

Za sporą listę przewinień na jej konto trafiło aż 16 punktów karnych. Na taki stan rzecz złożyło się wiele czynników. Niebezpieczna jazda, poruszanie się niesprawnym pojazdem, który nie został dopuszczony do ruchu drogowego oraz wykonywanie niebezpiecznych manewrów.

BMW 112 km/h

fot. KMP Nowy Sącz

Policja po raz kolejny alarmuje, że niebezpieczna jazda może zakończyć się tragedią. Niestety plaga piratów drogowych to poważny problem w naszym kraju.

Dlatego polska policja, a szczególnie słynna grupa SPEED prowadzi cykliczne patrole, które mają wyeliminować niebezpiecznych kierowców z krajowych dróg.

Zobacz także w naszych serwisach

Następny artykuł