Autobus Surfer
Źródło: Youtube

Mężczyzna podróżował na dachu autobusu. Nie przestraszył go nawet tunel - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
14 Stycznia 2021

Pewien mężczyzna postanowił pójść na całość i podróżował na dachu autobusu. Niecodzienna sytuacja miała miejsce w Berlinie i mogła zakończyć się ogromną tragedią. Wariat, na dachu autobusu imitował surfowanie. Jedynie krok dzielił go od bardzo bolesnego upadku, a nawet śmierci.

Nietypowa podróż autobusem miejskim. Ten mężczyzna nie respektuje zasad bezpieczeństwa.

Pewien mężczyzna postanowił przekroczyć wszelkie granice zrobić coś szalonego. Chciał zabłysnąć i dokonać czegoś oryginalnego. Podróż na dachu autobusu miejskiego? Dla tego gagatka, nie ma rzeczy niemożliwych.

Do bardzo nietypowej, a zarazem niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek 12 stycznia w Berlinie. Dokładnej w w tunelu Tiergarten w zachodniej części miasta.

Nagranie pokazuje, jak niebezpieczne mogą być tak nierozważne zabawy. Mężczyzna przez swoją głupotę mógł utracić zdrowie, a nawet życie.

W trakcie bądź co bądź krótkiego nagrania, osobnik wygina się w ekwilibrystyczny sposób. Zapewne tęskni za australijskimi plażami i poprzez imitowanie surfowania, chce wyrazić swoją tęsknotę za latem.

Robert Kubica ma powody do radości. Będzie jeździł nowym autem legendarnej markiRobert Kubica ma powody do radości. Będzie jeździł nowym autem legendarnej markiCzytaj dalej

W pewnym momencie kładzie się na dachu, próbując uniknąć nieuchronnego zderzenia z umieszczoną w tunelu sygnalizacją świetlną.

Autobus jak deska surfingowa. Ten mężczyzna mógł w bardzo głupi sposób stracić swoje życie.

Sprawą zajęły się już niemieckie służby. Mają za zadanie ustalić, co było powodem niecodziennego zachowania mężczyzny.

Być może znajdował się on pod wpływem narkotyków, bądź alkoholu. Jedno jest pewne. Kierowcy, którzy widzieli tą sytuację, będą mogli opowiadać wnukom o pewnym nietypowym surferze prosto z berlińskiego tunelu.

Co ciekawe, również i w naszym kraju bardzo często dochodzi do nietypowych zdarzeń drogowych. Pewien poszukiwany przestępca, poprosił policjantów o podwiezienie. Zawieźli go do aresztu.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł