ZDrogi.pl > Wideo > Auto zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wszystko zostało nagrane
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:06

Auto zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wszystko zostało nagrane

Auto zniknęło w tajemniczych okolicznościach
YouTube

Nim film stał się viralem, policja ustaliła, w jaki sposób niewielkie auto miejskie zaginęło. W miejscu, w którym stał samochód, znajdowała się studnia, którą później zakryto, aby utworzyć miejsce parkingowe.

Z powodu nieustannych deszczów ziemia opadła, a nawierzchnia załamała się pod ciężarem samochodu. Auto zostało „połknięte” przez zapadlisko w ciągu kilku sekund. Do zdarzenia doszło na jednym z osiedli w Bombaju.

Film przedstawiający tonący pojazd stał się bardzo popularny w mediach społecznościowych. Policja drogowa w Bombaju wyjaśniła, że ​​w tym miejscu znajdowała się kiedyś studnia, którą później zakryto, aby utworzyć miejsce parkingowe.

Pech chciał, że w trakcie ulewnych deszczy stał tam akurat samochód, który do niej wpadł. 67-letni właściciel samochodu mówi, że około 8:30 rano zauważył, że jezdnia się zapada - chciał ratować auto, ale było już za późno.

Okazało się, że parking został wybudowany w miejscu, w którym kiedyś znajdowała się stara studnia. 80 lat temu powstał tam jednak budynek, a 40 lat później zabetonowano cały teren - konstrukcja nie wytrzymała próby czasu i w końcu się zawaliła. Pomogły w tym ulewne deszcze, które doprowadziły do opadania ziemi.

Do wydobycia pojazdu wykorzystano dźwig, który dopiero około godziny 21 wyciągnął auto. Najpierw jednak musiano wypompować ze studni całą wodę.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: wiemy.to

Tagi: Motoryzacja