Wypadek Ghiotto
Źródło: Youtube

Wideo - Dramatyczny wypadek w Formule 2. Kierowca uderzył w barierę przy 200 km/h

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Września 2020

Wypadek z poniższego nagrania może przerazić niejednego fana motorsportu. Kierowca Formuły 2 uderzył w barierę przy ponad 200 km/h. Samochód stanął w płomieniach. Do incydentu doszło podczas GP Rosji.

Wypadek, który mógł zakończyć się prawdziwą tragedią. Kierowcy uczestniczyli w bardzo groźnej kraksie. O krok od wielkiego dramatu.

Do tego koszmarnego incydentu doszło podczas wyścigu F2 w trakcie Grand Prix Rosji. Dwóch kierowców uczestniczyło w kraksie na początkowym etapie wyścigu.Na szczęście, obaj wyszli z wypadku bez szwanku.

Zobacz także:

1. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. U lekarza usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców

2. Wideo - Koszmarny wypadek. Wakacyjna przejażdżka na skuterze skończyła się na metalowym ogrodzeniu

3. Wideo - Koszmarny wypadek. Mężczyzna stracił panowanie nad quadem. Chwilę później doszło do dramatu

Wypadek był pokłosiem walki o pozycję. Rywalizowali o nią Jack Aitken i Luka Ghiotto. Niestety ale dla tego drugiej wyprzedzanie okazało się niezwykle dramatyczne. Ghiotto przekonał się o tym na własnej skórze, wykonując nieudany manewr w pobliżu zakrętu numer 3. Włoch próbował wyprzedzić Aitkena, ale doszło do kontaktu i w efekcie poleciał prosto w bandę.

Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadkuWideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadkuCzytaj dalej

Samochód Luki Ghiotto stanął w płomieniach zaledwie kilka sekund po dramatycznym wypadku. Całe zdarzenie wyglądało niezwykle niebezpiecznie i mogło zakończyć się zdecydowanie gorzej.

Zobacz także:

1. Banknot 20-złotowy wart kilkaset złotych? Niektóre można teraz sprzedać za niemałą fortunę

2. Polski bokser ciężko znokautowany. Runął na deski z ogromnym impetem, chociaż był murowanym faworytem (WIDEO)

3. Nietrzeźwy kierowca potrącił 14-latkę na rowerze. Uciekł z miejsca zdarzenia

4. Wideo - Ten wypadek mrozi krew w żyłach. Kierowca BMW oszukał przeznaczenie

5. FSO Warszawa. Klasyk z duszą, którego nie sposób zapomnieć

6. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów

Następny artykuł