Wypadek - zderzenie Kawasaki z Seicento
Źródło: Policja.pl

Kawasaki z ogromną siła uderzyło w Seicento. Motocyklista zginął na miejscu

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Sierpnia 2020

Wypadek w Bonowicach w województwie śląskim. Kierujący motocyklem marki Kawasaki zderzył się z Fiatem Seicento. Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 11 23 sierpnia. Śledczy będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 23 sierpnia w Boniowicach. Uderzenie motocykla w bok Fiata Seicento było tak mocne, że samochód zgiął się niczym aluminiowa puszka.
Kierujący Kawasaki zginął na miejscu, a kobieta prowadząca osobówkę trafiła do szpitala z obrażeniami. Do wypadku doszło w Boniowicach na Śląsku.

Wypadek miał traficzne skutki. Winę prawdopodobnie ponosi kierująca Fiatem,ale nadmierna prędkość motocyklisty uniemożliwiła mu uniknięcie zderzenia.

Wypadek w Bonowicach. Kawasaki uderzyło w SeicentoWypadek w Bonowicach. Kawasaki uderzyło w Seicento
Policja.pl

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Wypadek miał miejsce 23 sierpnia około godziny 11. Prowadząca Seicento prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo.

Śledczy wyjaśniają teraz okoliczności tragicznego zdarzenia. Tuż po godzinie 11.00, na skrzyżowaniu ulicy Bytomskiej z Gliwicką, kobieta kierująca Fiatem Seicento prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo na kierowcy Kawasaki. Motocyklista uderzył w bok pojazdu osobowego. Siła zderzenia pojazdów była ogromna.

Wypadek w Bonowicach. Kawasaki uderzyło w SeicentoWypadek w Bonowicach. Kawasaki uderzyło w Seicento
Policja.pl

Wskutek uderzenia 42-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego prowadzący motocykl, został wyrzucony w powietrze. Mężczyzna przeleciał kilka metrów i uderzył w barierki energochłonne. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować jego życia. 47-letnia mieszkanka powiatu tarnogórskiego, która kierowała Seicento, trafiła do szpitala. Okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśni tarnogórska prokuratura we współpracy z komendą policji.

Wypadek w Bonowicach. Kawasaki uderzyło w SeicentoWypadek w Bonowicach. Kawasaki uderzyło w Seicento
Policja.pl

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł