Wypadek TIR
Źródło: Youtube

Wypadek. Zginęły cztery osoby zmiażdżone przez TIR-a. Kierowca SUV-a popełnił koszmarny błąd - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Listopada 2020

Wypadek z poniższego nagranie jest po prostu przerażający. TIR z wielkim impetem wbił się w SUV-a. Wszystko zarejestrowała kamerka samochodowa. Niefortunne zdarzenie podczas zatrzymania do kontroli. Zginęły cztery osoby, trzy trafiły do szpitala.

Wypadek zarejestrowany przez kamerkę samochodową dosłownie mrozi krew w żyłach. Biały SUV został zmiażdżony przez TIR-a.

Każdy kierowca bardzo dobrze wie, że podczas policyjnej kontroli należy zachować szczególną ostrożność, ale przede wszystkim zjechać w bezpiecznym miejscu na pobocze i czekać na interwencję funkcjonariusza.

Niestety, ale nawet tak prosta czynność, może czasami sprawiać wiele problemów. Tak było w tym przypadku, gdy kierujący białym SUV-em nie dostosował się do zaleceń funkcjonariusza i zatrzymał się na środku ruchliwej trasy.

Dzisiaj grzeje:

1. Nietrzeźwy kierowca z impetem wbił się w słup wysokiego napięcia. Młody mężczyzna chciał uciec na piechotę

2. Oficjalnie. Będzie można skrócić kwarantannę. Jest warunek. UK podało szczegóły dla podróżnych

3. Motocykliści zaatakowani przez nożownika, bo jeździli po lesie - Wideo

Do tego przerażającego wypadku doszło jakiś czas temu w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych. Według Ohio Highway Patrol (OHP) incydent miał miejsce w pobliżu I-71 około godziny 23:30 w środę 29 lipca.

W wyniku tego tragicznego zderzenia ciężarówki z SUV-em zginęły cztery osoby, a kilka zostało przewiezionych do szpitali.

Nagranie przedstawia moment zderzenia. Widać na nim, że TIR z impetem wjeżdża w biały pojazd, który znajduje się na jednym z pasów ruchliwej drogi. Według informacji tamtejszej policji, ciężarówka dodatkowo przewróciła się na SUV-a miażdżąc znajdujące się w nim osoby.

Wielka szpula z kablem sparaliżowała Kalisz. O krok od wielkiej tragedii - WideoWielka szpula z kablem sparaliżowała Kalisz. O krok od wielkiej tragedii - WideoCzytaj dalej

Film opublikowany przez OHP, rozpoczyna się gdy biały SUV został zatrzymany do kontroli z powodu rażącego przekroczenia prędkości. Podczas gdy oficer zatrzymuje się na poboczu, SUV zatrzymuje się na prawym pasie autostrady.

„Zjedź z drogi, zjedź z drogi!” można usłyszeć niezidentyfikowanego żołnierza OHP mówiącego kierowcy SUV-a przez głośnik. Niestety, jego polecenia nie zostały wykonane, co zakończyło się wielką tragedią.

Kierowco, rząd pracuje nad zmianami w ruchu drogowym. Chodzi o pierwszeństwo pieszychKierowco, rząd pracuje nad zmianami w ruchu drogowym. Chodzi o pierwszeństwo pieszychCzytaj dalej

Po chwili bez odpowiedzi na żądania mundurowego, samochód zaczyna się ruszać. Niestety chwilę potem w SUV-a z wielką siłą wjeżdża rozpędzony TIR. Popycha on mniejszy pojazd, tak że oba wozy wjechały do rowu kilkadziesiąt metrów dalej.

Według mediów, w pojeździe było aż 7 osób. Na miejscu zginęły cztery osoby, a trzy trafiły do szpitali. Kierowca TIR-a w momencie zderzenia był trzeźwy. W wyniku incydentu był lekko ranny.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Ledwo co pojawił się na antenie i przegrał. Krótka gra uczestnika "Milionerów"

2. Z ostatniej chwili. Adam Małysz pozbawiony rekordu. Trudno uwierzyć, zajęło to dziesięć lat

3. Pościg ulicami Warszawy. W centrum miasta padły strzały.

4. Śmierć autostopowicza na Mazurach. Potrąciło go auto dostawcze

5. Ukradł BMW i chciał przejechać policjanta. Kompletnie rozbił auto i uciekł na piechotę

6. Naukowcy rozwiązali największą zagadkę Marsa i osłupieli. Gigantyczna katastrofa, chodzi o wodę na planecie

7. Para prezydencka zachęca do pomocy przed świętami. Warszawski Bank Żywności potrzebuje wsparcia

Następny artykuł