ZDrogi.pl
Wypadek TIR

Youtube

Wypadek. Zginęły cztery osoby zmiażdżone przez TIR-a. Kierowca SUV-a popełnił koszmarny błąd - Wideo

24 Listopada 2020

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Wypadek z poniższego nagranie jest po prostu przerażający. TIR z wielkim impetem wbił się w SUV-a. Wszystko zarejestrowała kamerka samochodowa. Niefortunne zdarzenie podczas zatrzymania do kontroli. Zginęły cztery osoby, trzy trafiły do szpitala.

Wypadek zarejestrowany przez kamerkę samochodową dosłownie mrozi krew w żyłach. Biały SUV został zmiażdżony przez TIR-a.  

 Każdy kierowca bardzo dobrze wie, że podczas policyjnej kontroli należy zachować szczególną ostrożność, ale przede wszystkim zjechać w bezpiecznym miejscu na pobocze i czekać na interwencję funkcjonariusza. 

Niestety, ale nawet tak prosta czynność, może czasami sprawiać wiele problemów. Tak było w tym przypadku, gdy kierujący białym SUV-em nie dostosował się do zaleceń funkcjonariusza i zatrzymał się na środku ruchliwej trasy. 

Do tego przerażającego wypadku doszło jakiś czas temu w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych. Według Ohio Highway Patrol (OHP) incydent miał miejsce w pobliżu I-71 około godziny 23:30 w środę 29 lipca.

W wyniku tego tragicznego zderzenia ciężarówki z SUV-em zginęły cztery osoby, a kilka zostało przewiezionych do szpitali. 

Nagranie przedstawia moment zderzenia. Widać na nim, że TIR z impetem wjeżdża w biały pojazd, który znajduje się na jednym z pasów ruchliwej drogi. Według informacji tamtejszej policji, ciężarówka dodatkowo przewróciła się na SUV-a miażdżąc znajdujące się w nim osoby. 

Film opublikowany przez OHP, rozpoczyna się gdy biały SUV został zatrzymany do kontroli z powodu rażącego przekroczenia prędkości. Podczas gdy oficer zatrzymuje się na poboczu, SUV zatrzymuje się na prawym pasie autostrady. 

„Zjedź z drogi, zjedź z drogi!” można usłyszeć niezidentyfikowanego żołnierza OHP mówiącego kierowcy SUV-a przez głośnik. Niestety, jego polecenia nie zostały wykonane, co zakończyło się wielką tragedią. 

Po chwili bez odpowiedzi na żądania mundurowego, samochód zaczyna się ruszać. Niestety chwilę potem w SUV-a z wielką siłą wjeżdża rozpędzony TIR. Popycha on mniejszy pojazd, tak że oba wozy wjechały do rowu kilkadziesiąt metrów dalej. 

 Według mediów, w pojeździe było aż 7 osób. Na miejscu zginęły cztery osoby, a trzy trafiły do szpitali. Kierowca TIR-a w momencie zderzenia był trzeźwy. W wyniku incydentu był lekko ranny.

Podobne artykuły

Nie żyje Robert Kokh

Aktualności

Nie żyje gwiazda sportu motorowego. Pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo

Czytaj więcej >
Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >