Wypadek - Ojciec przejechał syna ciągnikiem
Źródło: Policja.pl

Makabryczny wypadek na Mazowszu. Ojciec rozjechał syna ciągnikiem

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Sierpnia 2020

Wypadek w Zycku Polskim niedaleko Płocka. Wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności 14-latek wpadł pod koła ciągnika, który prowadził jego ojciec. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Chłopca nie udało się uratować.

W Zycku Polskim leżącym niedaleko Płocka w województwie mazowieckim doszło do strasznej tragedii. 14-letni chłopiec wpadł pod koła ciągnika rolniczego, którym kierował jego ojciec. Niestety dziecko zginęło na miejscu.

Wypadek na Mazowszu. Dziecko wpadło pod ciągnik, którym kierował jego ojciec.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Do tragicznego wypadku doszło w piątek 21 sierpnia w godzinach popołudniowych. 60-letni mężczyzna jechał ciągnikiem po drodze publicznej.

Wypadek na Mazowszu. 14-latek poślizgnął się i wpadł pod koła ciągnika.

W pewnym momencie kierowca najechał na 14-letniego syna, który chciał wsiąść do kabiny. Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował, że chłopcu najprawdopodobniej poślizgnęła się noga i wpadł pod tylne lewe koło Ursusa - podaje „Super Express".
Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Załoga ratowników prowadziła długą akcję reanimacyjną. Dziecka jednak nie udało się uratować. 14-latek zginął na miejscu.

- Pomimo bardzo długo prowadzonej trudnej akcji ratunkowej przez załogę LPR chłopiec zmarł na miejscu - poinformowała mł. asp. Krystyna Kowalska z płockiej policji. - Ojciec 14-latka był trzeźwy - dodała policjantka. Prowadzone są czynności wyjaśniające okoliczności i przebieg całego zdarzenie.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł