Wypadek motocyklistów
Źródło: Facebook: tugazeta.pl

WIDEO. Makabryczny wypadek w Łódzkiem. Zginęło dwóch motocyklistów

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
21 Września 2020

Wypadek miał miejsce w miejscowości nowy Ochędzyn w powiecie wieruszowskim (woj. łódzkie). Dwóch mężczyzn poruszających się motocyklem zginęło na miejscu. Do późnych godzin nocnych droga była zamknięta. Winę za tragiczny wypadek ponosi najprawdopodobniej kierowca BMW.

Dwaj mężczyźni podróżujący motocyklem zginęli w wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej nr 482. Do tragedii doszło w Nowym Ochędzynie w województwie łódzkim.

Jadący w kierunku Warszawy jednoślad został uderzony przez wyjeżdżające z podporządkowanej BMW. W wyniku kolizji pasażer motocykla został odrzucony na przeciwległy pas, gdzie najechał na niego bus.

Wypadek miał miejsce w niedzielę po południu. Do późnych godzin wieczornych droga była zablokowana.

Szeryf drogowy próbował wychować kierowcę TIR-a. Znalazł się w potrzaskuSzeryf drogowy próbował wychować kierowcę TIR-a. Znalazł się w potrzaskuCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:

1. Biegła do autobusu i wpadła pod samochód
2. Gigantyczny pożar, płonie kilkanaście aut. Ewakuowano mieszkańców, cała okolica w dymie
3. Miał być piękny materiał promujący nową ekspresówkę. Wyszedł dowód kradzieży

- Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę około godz. 16.40 na drodze wojewódzkiej 482 w miejscowości Nowy Ochędzyn w powiecie wieruszowskim. Kierujący samochodem bmw 23-latek, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, z nieustalonych przyczyn uderzył w jadący w kierunku Warszawy motocykl, którym podróżowało dwóch mężczyzn - poinformował PAP Damian Pawlak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Siła uderzenia spowodowała, że pasażer motocykla wylądował na przeciwległym pasie ruchu, gdzie najechał na niego Mercedes Sprinter. Mężczyźni podróżujący jednośladem zginęli na miejscu.

Wypadek najprawdopodobniej spowodował kierujący BMW, który wyjeżdżając z drogi podporzadkowanej uderzył w motocykl.

Według policji, zarówno kierowca BMW, jak i Mercedesa byli trzeźwi. Mężczyźni nie odnieśli żadnych obrażeń, podobnie jak dziesięć osób, które podróżowały busem.

Na miejscu zdarzenia nadal prowadzono policyjne czynności pod nadzorem lokalnej prokuratury, które mają na celu ustalić m.in. tożsamość ofiar wypadku oraz przyczyny i przebieg zdarzenia. Jeden z mężczyzn to prawdopodobnie 29-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego.

Zobacz także:

1. Dramatyczne wieści z WHO. Trwa walka z czasem. Cały świat wrócił do punktu wyjścia, nie jest dobrze
2. 12-letnie dziecko dokonało niesamowite odkrycia. Naukowcy są zachwyceni
3. Pociąg towarowy całkowicie niszczy ciężarówkę. Kierowca zdążył uciec
4. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
5. Włosi zaprojektowali nowego Malucha. W ojczyźnie też za nim zatęsknili?
6. Piotr Żyła skomentował obostrzenia w związku z pandemią. Jego reakcja absolutnie nas rozbroiła (FOTO)

 

Następny artykuł