Wypadek autostrada
Źródło: Piraci drogowi.pl

Przerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Listopada 2020

Wypadek z poniższego nagrania może przerazić niejednego. W wyniku kumulacji pechowych zdarzeń, samochód osobowy spadł z wysokiego wiaduktu. Wideo przedstawia sytuację tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach. Moment zdarzenia dosłownie mrozi krew w żyłach.

Wypadek, który mrozi krew w żyłach. Samochód osobowy koziołkował i spadł z wysokiego wiaduktu.

Sceny takie jak ta, którą widać na poniższym nagraniu jest po prostu przerażająca. Czasami pech, chwila nieuwagi i brak zimnej krwi mogą spowodować dramat na drodze, który może zakończyć się tragedią wielu osób.

W tym przypadku, do bardzo groźnego zdarzenia doszło na autostradzie w jednym z chińskich miast. Widok tego wypadku dosłownie mrozi krew w żyłach nawet najbardziej odpornej osoby. Auto dosłownie spadło w gigantyczną przepaść.

Dzisiaj grzeje:

1. Pracował w pogotowiu i podawał się za ratownika. Jeździł karetką... bez prawa jazdy

2. WP potwierdza: Polska jest na liście. Zniesienie zakazu coraz bliżej. Za granicą waży się sprawa swobodnego podróżowania

3. Kierowco, masz na samochodzie specjalną folię? Grozi ci utrata dowodu rejestracyjnego i drakoński mandat

Jeden z samochodów osobowych kilkukrotnie koziołkował, po czym zleciał z wiaduktu. Widok tego incydentu był po prostu przerażający.

Bardzo często w tego typu incydentach drogowych cierpią postronne, nieświadome zagrożenia osoby. Nie inaczej było i tym razem. Głównym winowajcom tego wypadku, był kierowca samochodu dostawczego, który wjechał w jakiś, niezidentyfikowany przedmiot na drodze. W wyniku czego stracił panowanie nad swoim autem.

Starszy kierowca rozbił Bentleya wartego fortunę. Nie miał żadnych szans na przeżycieStarszy kierowca rozbił Bentleya wartego fortunę. Nie miał żadnych szans na przeżycieCzytaj dalej

Momentalnie zjechał na sąsiedni pas ruchu uderzając w bok innego pojazdu. To zdarzenie wywołało prawdziwą reakcję łańcuchową, która doprowadziła do tragedii.

Kierowca osobówki stracił panowanie nad swoim samochodem, które zaczęło koziołkować. Trwało to tak długo, że ostatecznie zleciało z wiaduktu.

Kierowca TIR-a wpadł w poślizg. Hektolitry piwa wylądowały na drodzeKierowca TIR-a wpadł w poślizg. Hektolitry piwa wylądowały na drodzeCzytaj dalej

Jak widać na nagraniu, tuż obok stało inne auto, którego właściciel stanął na pasie awaryjnym. Widząc co się dzieje na drodze, tuż za swoimi plecami, musiał uciekać by ratować swoje życie.

Nie wiadomo, czy kierowca samochodu, który spadł z wiaduktu przeżył całe zdarzenie. Sądząc po nagraniu jest na to bardzo mała szansa. Jednak każdy z nas wie, że w życiu wszystko może się zdarzyć. W tym konkretnym przypadku jedynie ingerencja boska mogłaby cokolwiek zdziałać.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Czy gwiazda Top Model została przyłapana na gorącym uczynku? W dniu finału do sieci trafiło zdjęcie ze studia

2. Poznaliśmy nowy ranking FIFA. Zmiana pozycji reprezentacji Polski

3. Tego wypadku można było uniknąć. Zamiast zareagować, nagrywali film i żartowali

4. Wiózł trzy małe córki, stracił panowanie nad autem. Był pijany

5. Czołowe zderzenie motocyklisty z wozem strażackim. Finał tego wypadku zakrawa o cud - Wideo

6. Niezwykłe doniesienia naukowców. Ogromna tajemnica Ziemi i Wenus

7. Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenie

Następny artykuł