wypadek bałomin
Źródło: OSP Luzino

Wypadek, który mrozi krew w żyłach. Kierowca osobówki dosłownie oszukał śmierć

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Października 2020

Wypadki na polskich drogach są w głównej mierze spowodowane przez brawurę, nadmierną prędkość a także głupotę kierujących. W tym przypadku, kierowca może mówić o szczęściu, że nie stracił swojego życia w wyniku tego incydentu.

Wypadek w Bałominie wyglądał przerażająco. Jesienne warunki przyczyniły się do dramatu na drodze. Cud, że nikt nie zginął.

Aktualna sytuacja na polskich drogach nie jest zbyt prosta. Każdy z nas wie, że jesienne warunki mogą być zdradliwe i doprowadzić do wielkiej tragedii na drodze. W tym przypadku doszło do przerażającego wypadku. Kierowca osobówki może mówić o gigantycznym szczęściu.

Dzisiaj grzeje:

1. Cudowny Mustang kompletnie zniszczony przez strażaków. Trudno powstrzymać łzy

2. [Na żywo] Kolejny dzień protestów po wyroku TK. Tłumy z Żoliborza idą w kierunku centrum

3. Najgorsza wiadomość z samego rana. Mamy potwierdzenie, nie żyje wspaniały polski aktor

Wczoraj w niedzielę, 18 października w miejscowości Bałomin doszło do przerażającego wypadku. Osobowa Audi z wielkim impetem wjechała w przydrożne drzewo. Z samochodu dosłownie nic nie zostało, a kierujący niemiecką limuzyną został zabrany śmigłowcem do szpitala. Ucierpiało również dwóch pasażerów, którzy doznali urazów głowy,

Wypadek w Barłominie

Według wstępnych ustaleń policji, kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem i z wielka siłą wjechał w przydrożne drzewo.

O krok od wielkiej tragedii. Wlała benzynę do komory silnika wywołując ogromy pożar - WideoO krok od wielkiej tragedii. Wlała benzynę do komory silnika wywołując ogromy pożar - WideoCzytaj dalej

Kierowca w momencie zdarzenia był trzeźwy. Doznał poważnych obrażeń nóg oraz klatki piersiowej. Patrząc na zdjęcia z miejsca zdarzenia możemy jednak mówić o sporym cudzie.

Wypadek w Barłominie

Zdjęcia pochodzą: OSP Luzino

Zobacz także:

1. Miliony Polaków ma chorobę, która zwiększa ryzyko śmierci przy koronawrusie. Dla własnego dobra nie powinni podróżować

2. Naukowcy

3. Niespotykane znalezisko ITD. Dwóch uchodźców pod naczepą TIR-a na A1

4. Wypadek, który podzielił internautów. Kto w tej sytuacji ponosi winę za całe zdarzenie?

5. Bugatti Veyron o mocy 1001 KM zmierzyło się ze starym BMW M5. Rezultat zaskakuje - Wideo

6. Ile zarabia Kamil Stoch? Kosmiczna kwota, aż nie mieści się w głowie, wielu Polaków może tylko pomarzyć

7. Kaczyński uciekł do Morawieckiego? Protestującym to nie umknęło, właśnie zmierzają, aby go spotkać

Następny artykuł