Wypadek Płock
Źródło: policja.pl

Wideo - Tragiczny wypadek. Samochód wjechał w instalacje gazową. Doszło do dużego wybuchu. Zginęły trzy osoby

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Września 2020

Wypadek w Płocku skończył się gigantyczną tragedią. Samochód wjechał w instalację gazową. Doszło do sporego wybuchu. Zginęły trzy osoby. Pożar zajął również pobliski dom.

Wypadek, który skończył się tragicznie. Samochód z impetem wjechał w instalację gazową. Doszło do gigantycznego wybuchu. Pożar zajął pobliski dom.

Do prawdziwej tragedii doszło w Płocku w piątkową noc. Na ul. Harcerskiej osobowe audi uderzyło w skrzynkę z instalacją gazu ziemnego. Doszło do sporego wybuchu. W jego wyniku zginęły trzy osoby. Pożar zajął również pobliski dom.

Dzisiaj grzeje:

1. Istotne zmiany dotyczące przeglądu technicznego już wkrótce? Ciężej będzie przejść obowiązkowe badanie

2. Wielki zegar odlicza czas do końca. Nie uwierzysz, jak mało nam zostało

3. Wideo - Nietrzeźwa kierująca dosłownie przelatuje przez rondo swoim BMW M4. O krok od wielkiej tragedii

Do wypadku doszło przed północą. Jak ustalili policjanci obecni na miejscu zdarzenia kierujący audi zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, następnie w przyłącze gazowe i w budynek mieszkalny. Auto zaczęło się palić, podobnie jak poddasze domu. Ewakuowano starszą kobietę, która mieszkała w tymże domostwie.

Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn, ich tożsamość nie jest w tej chwili znana. - Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium - dodała w rozmowie z Polsat News mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Płocku.

Według świadków, samochód poruszał sie z bardzo dużą prędkością.

Wideo - Niewiarygodne nagranie. Dzieci cudem uniknęły śmierci w wypadku samochodowymWideo - Niewiarygodne nagranie. Dzieci cudem uniknęły śmierci w wypadku samochodowymCzytaj dalej

W akcji brało udział 15 zastępów straży pożarnej. Z okolicznych budynków ewakuowano prawie 20 osób. - W tej chwili nie ma zagrożenia dla mieszkańców. Osoby ewakuowane otrzymały wsparcie z Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, które zapewniło autokar dla mieszkańców, gdzie mogli oczekiwać na zakończenie działań - powiedziała mł. asp. Marta Lewandowska.

Zobacz także:

1. Polsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnych

2. Justyna Żyła pokazała wszystkim swojego nowego chłopaka. Zdjęcie po chwili zniknęło, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)

3. Wideo - Kierująca Audi jechała chodnikiem pod prąd. Nie chciała stać w długim korku

4. Mężczyzna nie miał maseczki w autobusie. To, czym owinął sobie twarz, może wprawić w osłupienie. Pasażerowie byli zdezorientowani

5. Tragiczny wypadek na DK16. Volkswagen Passat zderzył się z łosiem. Kierowca zginął na miejscu

6. Przełomowa chwila. Właśnie zapadł wyrok w sprawie, w której Tomasz Komenda został niesłusznie skazany

Następny artykuł