Wypadek Turcja
Źródło: Youtube channel Inside Edition

Wideo - Niewiarygodne nagranie. Dzieci cudem uniknęły śmierci w wypadku samochodowym

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Września 2020

Wypadek do którego doszło w jednej z tureckich miejscowości wygląda przerażająco. Typowy dzień w małym miasteczku mógł zakończyć się gigantyczną tragedią. Nagle w tłum wjechał rozpędzony samochód. Dzieci cudem uniknęły nieuchronnej śmierci.

Wypadek, który mógł zakończyć się wielką tragedią. Dzieci cudem uniknęły nieuchronnej śmierci. Nagranie mrozi krew w żyłach.

Do tego niezwykle przerażającego zdarzenia doszło w jednym z tureckich miasteczek. Dokładniej w południowo-wschodniej części kraju w prowicji Gaziantiep. Zwykły dzień mógł zakończyć się tragicznie dla wielu mieszkanców tego spokojnego miejsca.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczny wypadek na DK16. Volkswagen Passat zderzył się z łosiem. Kierowca zginął na miejscu

2. Nie żyje 17 osób. Ponury raport Ministerstwa Zdrowia

3. Istotne zmiany dotyczące przeglądu technicznego już wkrótce? Ciężej będzie przejść obowiązkowe badanie

Nagle zwykłą rutynę codziennego dnia, przerwał koszmarny incydnet. Rozpędzony samochód wjechał na chodnik powodując popłoch oraz panikę. Pojazd wjechał w sklep, po drodze uderzając w przechodniów, którzy w wyniku uderzenia dosłownie wylecieli w powietrze.

Jeszcze bardziej przerażającym faktem jest to, że samochód ominąl wózek z niemowlakiem oraz stojące przy nim dziecko. Dziecko wybiegło na ulicę, a tłum ruszył z pomocą poszkodowanym.

Wideo - Groźny wypadek. Jak jeden zły ruch może doprowadzić do zderzenia pięciu samochodów.Wideo - Groźny wypadek. Jak jeden zły ruch może doprowadzić do zderzenia pięciu samochodów.Czytaj dalej

Turecka agencja informacyjna podała, że ​​trzy osoby trafiły do ​​szpitala. Według przekazanych informacji znajdują się w stanie dobrym i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zobacz także:

1. Nadchodzą kolejne zmiany w segregacji śmieci. System może się zmienić nie do poznania

2. Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

3. Mężczyzna nie miał maseczki w autobusie. To, czym owinął sobie twarz, może wprawić w osłupienie. Pasażerowie byli zdezorientowani

4. Przeobraził zwykłego Opla w BMW. Niskobudżetowy tuning hitem internetu

5. Kierowca miejskiego autobusu woził ludzi bez uprawień. Wpadł podczas rutynowej kontroli

6. Kinga Duda otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Te słowa na pewno dotrą do Pałacu Prezydenckiego

Następny artykuł