Wypadek Białołęka. Tir potrącił kobietę z dzieckiem
Źródło: TVN Warszawa

Tragiczny wypadek na pasach. Matka z czteroletnim dzieckiem potrącona przez TIR-a

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
18 Listopada 2020

Wypadek na warszawskiej Białołęce. Kierujący TIR-em potrącił 33-letnią kobietę oraz jej 4-letniego synka. Na miejsce wezwano dwie karetki. Dziecku nic poważnego się nie stało - kobieta częściowo utkwiła pod pojazdem.

Do dramatycznych chwil doszło na skrzyżowaniu na Białołęce. We wtorek 17 listopada doszło do potrącenia dwóch osób przechodzących przez przejście dla pieszych - prawdopodobnie zmierzały do znajdującego się po drugiej stronie sklepu.

Tir potrącił dwie osoby, które przechodziły przez pasy. Wśród poszkodowanych są 33-latka oraz jej 4-letnie dziecko. Na miejsce przybyły dwie karetki.

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoWyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wypadek Białołęka. Tir potrącił kobietę z dzieckiem

Po południu na skrzyżowaniu ul. Płochocińskiej z ul. Kobiałka kierujący TIR-em skręcając, potrącił dwie osoby przechodzące przez przejście.

Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące wypadku około 17.20. Potrącona została kobieta oraz 4-letnie dziecko. Z nieoficjalnych informacji opublikowanych przez Super Express wynika, że 33-latka prawidłowo przechodziła przez pasy, a winę za wypadek ponosi kierowca.

Prowadzący TIR-a wjechał w ul. Kobiałka na „zielonej strzałce". Ze względu na rozmiary pojazdu z naczepą poszerzył tor jazdy i uderzył przechodniów - twierdzi również, że ich nie widział.

Wypadek spowodował poważne utrudnienia w ruchu

Na miejsce wezwano dwie karetki oraz policję. Kobieta częściowo znalazła się pod ciężarówką. Była przytomna, jednak konieczna na czas transportu była intubacja. Wraz z 4-letnim synem została przewieziona do szpitala.

Dziecko nie ucierpiało w wypadku. Kierowcy podróżujący przez Białołękę musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Zablokowano ruch na ul. Kobiałka oraz jeden pas ul. Płochocińskiej, w stronę Nieporętu.

Zobacz także w naszych serwisach:

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

 

Następny artykuł