Wypadek na S8 zdjęcia odbierają mowę
Źródło: zDrogi.pl

Ogromna tragedia na S8. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wprawiają w osłupienie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
18 Sierpnia 2020

Wypadek na S8 - Strażacy musieli rozcinać wrak auta, żeby móc dostać się do ciała kierowcy. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak doszło do zdarzenia. Doszło do zderzenia 6 tirów. Pomiędzy dwa z nich dostał się samochód osobowy.

Do makabrycznego wypadku doszło dziś po godzinie 10:00. Do zdarzenia doszło pomiędzy węzłami Głębocka i Łabiszyńska na trasie S8 na wysokości warszawskiego Targówka.
Samochód osobowy dostał się pomiędzy dwie ciężarówki. Z auta nie zostało nic, a zdjęcia doskonale pokazują ogrom tragedii.

Wypadek na S8 - Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak doszło do zdarzenia.

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweWideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweCzytaj dalej

- Do zdarzenia doszło po godzinie 10. Zderzyły się trzy pojazdy: dwa tiry i samochód osobowy. Nie mamy jeszcze informacji o osobach poszkodowanych. Służby muszą najpierw rozciąć samochód osobowy - poinformował w rozmowie z TVN Warszawa Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Wypadek na S8 - Strażacy musieli rozcinać wrak auta, żeby móc dostać się do ciała kierowcy.

- Samochód osobowy jest zgnieciony jak harmonijka. Strażacy muszą użyć sprzętu hydraulicznego, by dostać się do kierowcy we wraku matiza - relacjonował reporter TVN Warszawa, Mateusz Szmelter.

Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej podzielił się informacją, że doszło do zderzenia 6 tirów. Pomiędzy dwa z nich dostał się samochód osobowy. Na razie nie wiadomo, po czyjej stronie leży wina - być może doszło do tragedii w związku z brakiem zachowania odpowiednich odstępów.

Przyczyny wypadku będą ustalać policjanci, którzy udokumentowali miejsce tragedii.

W oficjalnym komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że wiadomo o jednej osobie śmiertelnej. Na razie brak jakichkolwiek informacji o rannych. Warszawska policja szacuje, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Zobacz także:

1. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać
2. Już wiemy, dlaczego 11-letni Sebastian wbiegł wprost pod koła furgonetki. Przeszedł przez drzwi awaryjne
3. Ma 68 puntów karnych na swoim koncie i wciąż posiada prawo jazdy. Luka w prawie skrzętnie wykorzystywana przez wielu kierowców
4. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
5. Znaleziono cztery fabrycznie nowe Polonezy. Wśród nich prawdziwy „Biały Kruk”
6. Wideo - Przerażający wypadek. Kobieta po zderzeniu z samochodem wpadła do studzienki kanalizacyjnej

Następny artykuł