ZDrogi.pl > Aktualności > Ogromna tragedia na S8. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wprawiają w osłupienie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:53

Ogromna tragedia na S8. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wprawiają w osłupienie

Wypadek na S8 zdjęcia odbierają mowę
zDrogi.pl

Do makabrycznego wypadku doszło dziś po godzinie 10:00. Do zdarzenia doszło pomiędzy węzłami Głębocka i Łabiszyńska na trasie S8 na wysokości warszawskiego Targówka.Samochód osobowy dostał się pomiędzy dwie ciężarówki. Z auta nie zostało nic, a zdjęcia doskonale pokazują ogrom tragedii.

Wypadek na S8 - Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak doszło do zdarzenia.

- Do zdarzenia doszło po godzinie 10. Zderzyły się trzy pojazdy: dwa tiry i samochód osobowy. Nie mamy jeszcze informacji o osobach poszkodowanych. Służby muszą najpierw rozciąć samochód osobowy - poinformował w rozmowie z TVN Warszawa Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Wypadek na S8 - Strażacy musieli rozcinać wrak auta, żeby móc dostać się do ciała kierowcy.

- Samochód osobowy jest zgnieciony jak harmonijka. Strażacy muszą użyć sprzętu hydraulicznego, by dostać się do kierowcy we wraku matiza - relacjonował reporter TVN Warszawa, Mateusz Szmelter.

Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej podzielił się informacją, że doszło do zderzenia 6 tirów. Pomiędzy dwa z nich dostał się samochód osobowy. Na razie nie wiadomo, po czyjej stronie leży wina - być może doszło do tragedii w związku z brakiem zachowania odpowiednich odstępów.

Przyczyny wypadku będą ustalać policjanci, którzy udokumentowali miejsce tragedii.

W oficjalnym komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że wiadomo o jednej osobie śmiertelnej. Na razie brak jakichkolwiek informacji o rannych. Warszawska policja szacuje, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.