ZDrogi.pl
Wypadek moto

Youtube

Czołowe zderzenie motocyklisty z wozem strażackim. Finał tego wypadku zakrawa o cud - Wideo

17 Listopada 2020

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Wypadek z poniższego nagrania jest po prostu przerażający. Motocyklista z wielką siłą wjechał wprost pod wóz strażacki. Wideo publikujemy ku przestrodze. W tym przypadku wydarzył się prawdziwy cud.

Wypadek, który dosłownie mrozi krew w żyłach. Zderzenie motocykla z wozem strażackim było przerażające. Doszło do prawdziwego cudu.

 Wypadki w głównej mierze są spowodowane przez brak wyobraźni, brawurę oraz przecenienie swoich umiejętności jazdy. W tym przypadku doszło do niedostosowania prędkości, która mogła okazać się zabójcza. 

Ten niezwykle groźny, wręcz przerażający wypadek miał miejsce jakiś czas temu, aczkolwiek ma on ważne, ponadczasowe przesłanie oraz nieocenioną wartość dydaktyczną. 

Ukazuje on jak łatwo może dojść do wypadku, który będzie mieć tragiczne skutki. Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Nagranie przypominamy ku przestrodze. 

Ta koszmarna sytuacja została zarejestrowana przez kamerkę, umieszczoną na czubku kasku motocyklisty. Widać, że jedzie on krętą, górską drogą, Jazda wymaga więc szczególnej ostrożności, ponieważ każdy błąd może zakończyć się wielką tragedią. 

Z przeciwnej strony nic nie jedzie, więc motocyklista pozwalał sobie na coraz śmielsze, wręcz brawurowe pokonywanie kolejnych zakrętów. 

Niestety, na jego nieszczęście w pewnym momencie zza zakrętu nadjechał wóz strażacki. Kompletnie zaskoczony kierowca motocykla nie miał szans na reakcję i zderzył się z nim czołowo. Nagranie ukazuje, że siła uderzenia była bardzo duża. 

Autorowi tego nagrania, jakimś cudem udało się przeżyć ten poważny wypadek. Doznał on jednak wielu złamań, oraz obrażeń. 

Bardzo prawdopodobne, że gdyby nie miał profesjonalnego sprzętu jaki miał na sobie, to nie przeżyłby tego wypadku. W tej sytuacja jesteśmy świadkami wielkiego cudu.

Podobne artykuły

Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >
YouTuber Ginger Billy przerobił swojego forda na kosiarkę.

Aktualności

Przerobił starego forda na... kosiarkę. Można kosić w deszczu - Wideo

Czytaj więcej >