Wypadek moto
Źródło: Youtube

Czołowe zderzenie motocyklisty z wozem strażackim. Finał tego wypadku zakrawa o cud - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
17 Listopada 2020

Wypadek z poniższego nagrania jest po prostu przerażający. Motocyklista z wielką siłą wjechał wprost pod wóz strażacki. Wideo publikujemy ku przestrodze. W tym przypadku wydarzył się prawdziwy cud.

Wypadek, który dosłownie mrozi krew w żyłach. Zderzenie motocykla z wozem strażackim było przerażające. Doszło do prawdziwego cudu.

Wypadki w głównej mierze są spowodowane przez brak wyobraźni, brawurę oraz przecenienie swoich umiejętności jazdy. W tym przypadku doszło do niedostosowania prędkości, która mogła okazać się zabójcza.

Ten niezwykle groźny, wręcz przerażający wypadek miał miejsce jakiś czas temu, aczkolwiek ma on ważne, ponadczasowe przesłanie oraz nieocenioną wartość dydaktyczną.

Dzisiaj grzeje:

1. Porsche przewróciło ciężarówkę. Cud, że nie doszło do eksplozji

2. Pojechała w podróż z teściami, bez męża. Jej zdjęcia są legendarne, obiegły Internet lotem błyskawicy

3. Kierowca TIR-a dusił się podczas jazdy. Przyczyną Covid-19. Mogło dojść do wielkiej tragedii

Ukazuje on jak łatwo może dojść do wypadku, który będzie mieć tragiczne skutki. Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Nagranie przypominamy ku przestrodze.

Ta koszmarna sytuacja została zarejestrowana przez kamerkę, umieszczoną na czubku kasku motocyklisty. Widać, że jedzie on krętą, górską drogą, Jazda wymaga więc szczególnej ostrożności, ponieważ każdy błąd może zakończyć się wielką tragedią.

W straszliwym wypadku zginęło dwóch nastolatków. Licznik zatrzymał się na 200 km/hW straszliwym wypadku zginęło dwóch nastolatków. Licznik zatrzymał się na 200 km/hCzytaj dalej

Z przeciwnej strony nic nie jedzie, więc motocyklista pozwalał sobie na coraz śmielsze, wręcz brawurowe pokonywanie kolejnych zakrętów.

Niestety, na jego nieszczęście w pewnym momencie zza zakrętu nadjechał wóz strażacki. Kompletnie zaskoczony kierowca motocykla nie miał szans na reakcję i zderzył się z nim czołowo. Nagranie ukazuje, że siła uderzenia była bardzo duża.

Pojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - WideoPojazd Google Maps potrącił małego jelonka. Straszny wypadek oburzył internautów - WideoCzytaj dalej

Autorowi tego nagrania, jakimś cudem udało się przeżyć ten poważny wypadek. Doznał on jednak wielu złamań, oraz obrażeń.

Bardzo prawdopodobne, że gdyby nie miał profesjonalnego sprzętu jaki miał na sobie, to nie przeżyłby tego wypadku. W tej sytuacja jesteśmy świadkami wielkiego cudu.

Zobacz także;

1. Niewiarygodna wpadka w "Jeden z dziesięciu". Odpowiedź przejdzie do historii programu, rozbrajające

2. Pamiętacie córkę Adama Małysza? Ma już 23 lata, niewiarygodne, jak się zmieniła (FOTO)

3. Pirat drogowy trafił na instruktora jazdy. Dzięki jego interwencji udało się uniknąć tragedii - wideo

4. Policja ma nowy, skuteczny sposób na karanie kierowców. W jeden dzień ukarano ponad 400 osób

5. Stojąc w korku wyrzucał śmieci przez okno. Inny kierowca dał mu szybką lekcję - Wideo

6. Zapadła wstrząsająca decyzja. Apple zapłaci ogromne pieniądze, sprawa dotyczy użytkowników smartfonów

7. Gigantyczny karambol pod Warszawą. Kilkanaście osób rannych, jedna nie żyje

Następny artykuł