Wypadek Góra Kalwaria
Źródło: kurierpoludniowy kanał Youtube

Wideo - O włos od tragicznego wypadku. Kobieta postanowiła pojechać pod prąd na ruchliwej drodze

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Września 2020

Wypadki na polskich drogach bardzo często są spowodowane przez kompletnie niezrozumiałe zachowania kierowców. W tym przypadku jest podobnie. Pewna kobieta postanowiła włączyć się do ruchu stwarzając ogromne niebezpieczeństwo. O krok od wielkiej tragedii.

Wypadek, który mógł zakończyć się prawdziwym dramatem. Kobieta wjechała wprost pod rozpędzonego tira. O krok od tragedii.

Oglądając to nagranie, można się szczerze zastanawiać, w jaki sposób ta kobieta otrzymała swoje uprawnienia. Jedno jest pewne, to nie są odosobnione przypadki. Kobieta postanowiła nietypowo włączyć się do ruchu.

Dzisiaj grzeje:

1. Wideo - Legendarny Fiat 125p z silnikiem 2.0. Ten tuning robi wrażenie

2. Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje

3. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Nie był to mały błąd. To był wręcz wielbłąd. Cała sytuacja mogła zakończyć się wielką tragedią. Widać rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego a dokładniej ich nieznajomość.

Do tego zdarzenia doszło na obwodnicy Góry Kalwarii. Pewna kobieta postanowiła włączyć się do ruchu na ruchliwej drodze. Zaczęła jechać pod prąd, kompletnie nie zważając na pozostałe samochody.

Wideo - Skandaliczna kontrola policji. Kobieta została wyciągnięta siłą ze swojego samochoduWideo - Skandaliczna kontrola policji. Kobieta została wyciągnięta siłą ze swojego samochoduCzytaj dalej

Kierujący TIR-em cudem ominął samochód kobiety, a kierowca busa ledwo wyhamował przed zderzeniem. Śmiało, można powiedzieć, że prawdziwym cudem jest fakt, że nikt nie ucierpiał w wyniku tego wypadku. Kobieta była bliska tragicznej śmierci.

Zobacz także:

1. Rydzyk z ogromną dotacją jeszcze w tym roku. Dostanie 64,4 mln zł, już wiemy na co

2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

3. Niebezpieczni kierowcy muszą się mieć na baczności. Nowe przepisy drogowe są bezlitosne. Będzie im grozić nawet dożywocie

4. Nieszczęśliwy wypadek podczas demontażu. Chciał rozebrać stare Seicento a spalił stodołę

5. Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?

Następny artykuł