Wypadek Węgry
Źródło: Magyar Közút Youtube channel

Wideo - Koszmarny wypadek. Ten kierowca w nietypowy sposób wjechał na autostradę. O krok od wielkiej tragedii

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Września 2020

Wypadek widoczny na poniższym nagraniu jest tym z gatunku nietypowych. Pewien kierowca w bardzo nietypowy sposób włączył się do ruchu na autostradzie. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Kto mu dał prawo jazdy?

Wypadek, który mógł zakończyć się prawdziwą tragedią. Kierowca pickupa włączył się do ruchu w niewytłumaczalny sposób.

Do tego niezwykle nietypowego zdarzenia doszło 11 września na jednej z węgierskich autostrad. Kierowca niebieskiego Nissana Nawary niemal doprowadził do wielkiej tragedii.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd podwyższy istotną opłatę? Polscy kierowcy nie będą zachwyceni. Wicepremier potwierdza zmiany

2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie

Kierujący zamiast normalnego włączenia się do ruchu, nagle skręcił ostro w lewo i wjechał pod nadjeżdżające pojazdy. Doszło do kolizji z jednym z nich. Kierujący pickupem zaczął hamować, jednak na uratowanie sytuacji było po prostu za późno i doszło do zderzenia.

Kierowca srebrnego minivana wykazał się sporym refleksem, ponieważ nie uderzył prosto w pojazd a w jego tylną część i holowaną przyczepkę. To zdecydowanie zmniejszyło siłę uderzenia, przez co nie doszło do większej tragedii.

Wideo - Koszmarny wypadek. 11-latek na rowerze potrącony w Zielonej Górze. O krok od tragediiWideo - Koszmarny wypadek. 11-latek na rowerze potrącony w Zielonej Górze. O krok od tragediiCzytaj dalej

Inni kierowcy byli w stanie zahamować w samą porę, aby uniknąć udziału w wypadku. Miejmy nadzieję, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, bo to zdarzenie mogło skończyć się zdecydowanie gorzej.

Zobacz także:

1. Zatrważające wieści z Auschwitz. Turyści nie mogli uwierzyć własnym oczom. Przechodzi ludzkie pojęcie

2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową

3. Niebezpieczni kierowcy muszą się mieć na baczności. Nowe przepisy drogowe są bezlitosne. Będzie im grozić nawet dożywocie

4. Tragedia na DW 433 - Pijany 30-latek zabił siebie i pasażerkę

5. Dramatyczny finał szaleńczej jazdy. Młody kierowca BMW doprowadził do koszmarnego wypadku

6. Niewielu wie, że Jarosław Jakimowicz ma syna. Szczegóły ich relacji zaskakują, głos zabrała b. żona twarzy TVP Info

Następny artykuł