Wypadek w Maszewie
Źródło: zDrogi.pl

Wypadek w Maszewie. Tir uderzył w motorower, którym jechały dwie osoby

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Września 2020

Wypadek w Maszewie mógł zakończyć się tragicznie. TIR zderzył się z motorowerem, którym podróżowały dwie osoby. Na szczęście obyło się bez ofiar - pasażerowie jednośladu zostali przetransportowani do szpitala.

Do wypadku doszło 14 września około godz. 13 w Maszewie na ul. Lipnowskiej (woj. zachodniopomorskie).

Prowadzący TIR-a marki Mercedes, który jechał w kierunku Sikorza, nie zachował należytej ostrożności w trakcie wyprzedzania.

Wypadek w Maszewie. Dwie osoby poszkodowane w zderzeniu TIR-a z motorowerem.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Mężczyzna zahaczył motorower, który się wywrócił. Kierujący oraz jego pasażerka spadli z jednośladu. Obydwoje trafili do szpitala, gdzie zostali przebadani.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Płocku, na miejscu zdarzenia nie ma utrudnień.

Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska, do wypadku w Maszewie doszło dziś po godz. 13 na ul. Lipnowskiej.

Wypadek mógł zakończyć się tragicznie. Osoby podróżujące jednośladem mogły stracić życie.

Jadący TIR-em od Płocka w kierunku Sikorza 52-latek wyprzedzał motorower, którym podróżowały dwie osoby. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i uderzył w pojazd.

W wyniku wypadku prowadzący motorower i jego 61-letnia pasażerka trafili do szpitala. Nie miejscu nie ma utrudnień w ruchu.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł